Sahin: Keskerakond haistab võimsat rahakraatrit

05.06.2022 23:20
Nelli Teataja Foto: A. Pärtel
Kommentaarid
10
Foto:

Et Keskerakond usinalt koalitsiooni lõhub, on selge siililegi. Sahistajad annavad aga teada, et põhjuseks pole kaugeltki mitte ainult Jüri Ratase põhjatu ego ning tõenäoliselt võimetus muus ametis peale peaministri oma võrdväärselt raha teenida.

Tegelikke põhjusi tuleks nende sõnul otsida hoopis sealt, kus liiguvad silmatorkavalt suuremad summad kui riigijuhtide palgad. Need ei anna küll palgavaestele asu, aga suurte kalade maailmas on need pigem „suhtekorralduslikud kulud”.
Nimelt hõõguvat tuha all keskerakondlike ettevõtjate plaan taas au sisse tõsta riiklike üürimajade projekt. Põhjusi „Keskerakond hoolib!”-stiilis on selleks küll ja veel – üüriturul lokkab hullem kaos kui 90ndatel. Raha küsitakse palju, aga nii eesti kui ka ukraina üksikemal ei pruugi olla kerge korterit saada. Lemmikloomaga elamiskohta otsides aga on targem otse matkatarvete poodi minna ja telk osta!
Kui nüüd Keskerakond võimu enda kätte saaks, pakutaks EKREle palju-palju eetriaega ja arvamusvabadust, Isamaale mõnd kena kõlaga positsiooni ja Keskerakond kühveldaks raha kokku otsekui selle buldooseriga, millega riiklike üürimajade vundamendisüvendeid kaevama hakatakse. Magusa hanke saanud ettevõtjad annaksid ju manti soliidsete annetuste näol.Vaadatud 1210 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...

Jumal tänatud,etReformierakond,sotsid ja Isamaa on Valitsuses..Keskerakond las puhkab jalga ja Putinimeelne EKRE läheb likvideerimisele.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi