Sahin: Keskerakond püsib Mihhail Kõlvarti ratsionaalsusel

07.11.2021 22:15
Nelli Teataja Foto: A. Pärtel
Kommentaarid
4
Foto:

Anneli Ott astus tagasi, kuid sellega pole keskerakondlikud mured veel kaugeltki mitte lõppenud. Ka jäi kultuuriministri tagasiastumine jäi „etendusena” kuidagi niruks, ehkki Keskerakond lootis sellelt suurt poliitilist profiiti lõigata.

Kui meenutada, siis reformierakondlasest kultuuriminister Signe Kivi oskas oma väärikal, kuid siiski silmatorkaval viisil omal ajal tagasiastumisest märksa parema sõu teha – tema astus tagasi, sest võttis vastutuse Avo Viioli väidetava kasiinodesse tassitud raha pärast, Anneli Ott aga astus tagasi, sest teised ei lase tal juhtida.
Ka Tanel Kiige ja Eva-Maria Liimetsa toolid nagisevad ohtlikult, eriti muidugi esimese. Kiige asemele saaks muidugi panna Arkadi Popovi, aga mida teha sel juhul kahupäise eksministriga, kes teab parteijuht Jüri Ratase kõiki saladusi ja nõrkusi ning kelle keskmine nimi on senimaani olnud „lojaalsus”?
Võrreldes Toompea ja peakontoriga valitseb linnavalitsuses suisa idamaine rahu – Mihhail Kõlvarti mõistlikkus hoiab tagasi ka mitmeid partei­siseseid protestihääli, millest muidu igaüks killukese erakonna kestmisvõimest kaasa võiks viia.Vaadatud 688 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
tatari mongoli

ike

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi