Sahin: Mihhail Kõlvart paneb Tallinna TV kinni

30.06.2019 19:30
Nelli Teataja
Kommentaarid
0
Foto:

Erinevalt kahest eelkäijast ei olevat Tallinna praegusel linnapeal oma munitsipaaltelevisiooni suhtes kuigi sooje tundeid. Edgar Savisaar asutas ja kasutas Tallinna TV oma poliitilistes huvides rohkemgi kui 100% ning rahavood olid kestvalt külluslikud.

Taavi Aasa ajastu tähendas, et majanduslik mõtlemine hakkas tõusma poliitilise huvi kõrvale, kuigi sinna ta kunagi ei jõudnud. Enne jõudis Aas linnapea kohalt lahkuda.
Mihhail Kõlvart ei jäänud linnapea toolile istudes pikalt mõtlema ja vaatama, mis edasi saab – kas TTV võtab linna eelarvest aina suuremaid summasid või hakkab ka ise midagi teenima. Tema haaras kohe härjal sarvist ja tegi otsuse lähtuvalt oma pragmaatilisest poliitilisest huvist. TTV eestikeelne programm pole see, mis pakuks huvi Kõlvarti venekeelsele valijaskonnale. Seega eelistab linnapea hoopis PBK ehk Pervõi Baltiiski Kanali poputamist oma linna telekanalile.
Mida tähendab see Tallinna TV tulevikule, arvatakse selguvat veel sel aastal. Eelmisel nädalal hundipassi saanud kaheksale inimesele lisaks tuleb tõenäoliselt koondamisi veel, aga see ei päästa olukorda, sest kanali saamatu juhtimine tüürib laeva paratamatu huku poole.
Kui varem olnud linnavõimul lootus oma telejaam nii palju üles putitada, et see kasudega maha müüa, siis nüüd räägitakse vastupidisest stsenaariumist – mida halvem, seda parem. Ehk kaup lastakse nii palju rikneda, et seda pole enam mingi hinna eest tahtmist endale hoida, vaid parem kellegi "heategija" abiga rämpsust vabaneda.Vaadatud 840 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi