Sahin: Vene tanki ümber käib armutu rebimine

24.07.2022 23:20
Nelli Teataja
Kommentaarid
22
Foto:

Vana tõde, et kuhu üks eestlane piima- või pudupoe teeb, sinna teeb teine samasuguse kõrvale! “Naabrist parem”-mentaliteet sunnib arenema, kuid võib põhjustada ka hulgaliselt keerulisi olukordi.

Uueks eestlaste mõõduvõtmise võimaluseks on kujunenud Vene tank!
Ei, siiski mitte need, mis Ukrainas palju kahju teevad, vaid see, mis tähistab Narvas Vene okupatsiooni algust.
Agressori monument asub Narvas kohas, kus 25.–26. juulil 1944 ületasid Leningradi rinde väed kindral Fedjuninski juhtimisel Narva jõe. Edasine on ajalugu – punase ideoloogia, halli argipäeva ja süsimustade tapatöödega.
Hiiumaa militaarajalooselts võtaks selle tanki hea meelega muuseumisse ja näitaks seda kontekstis – Tahkuna monumendipargis.
Narva linnapea Katri Raik aga on küll avalikult välja öelnud, et tankiga nagu head lahendust polegi, ent selle „läände saatmist” ta samuti lubada ei taha.
Põhjus on sahistajate sõnul proosaline ja natuke tobe – olgugi seotud valusa minevikuga, on tank siiski turismiatraktsioon, mis meeldib nii väliskülalistele kui ka kohalikele. Olgu siis ajaloohuvist või freudistlikest suundumustest lähtudes armastavad seda ka pruutpaarid, kes toru ümber lausa värvilisi lindikesi seovad.Vaadatud 1271 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Karma

Putin ei näta enam midagi, tema päevad on juba loetud. Viis hukatusse paljude inimeste elu nii Ukrainas kui Venemaal, millega on väljateeninud suure karma!

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi