Seksides insuldi saanud mees: naine on süüdi!

04.09.2023 15:35
Bruno Murel
Kommentaarid
11
Foto:

Harri (62) kobis jaaniõhtul oma abikaasa Silviga (55) voodisse ja hakkas üle pika aja seksima. Parimal hetkel katkes üldiselt paljukiidetud tegevus ootamatu terviserikkega.

Jaaniõhtu möödus Nõmme linnaosas elavatel abikaasadel mõnusalt. "Läksime naabrite aeda külla. Meil on naabritega traditsioon, et igal aastal korraldab jaaniõhtu erinev naaber. Nii ei pea koguaeg üks ja sama võõrustaja orjama," selgitab Harri.
Nauditi kihisevaid jooke, kangemaidki napse, grilliti liha ja tehti nalja. Õhtu veeres nagu kõrgema keskklassi hernes.

Kiiresti seksima!
“Ühel hetkel märkasin, et Silvi vahib mind põlevil silmil. 36 aastat abielu, tean täpselt, mida see tähendab! Eks mulgi oli nii mõnigi šnabilivopski sees ja täkku täis tunne naha vahel,” meenutab mees.
Abikaasad jätsid seltskonnaga viisakalt hüvasti ja läksid tõtakal sammul oma aedlinna häärberisse. Mõlemad suundusid nagu käsu peale erinevatesse duširuumidesse peohigi maha pesema ja kohtusid magamistoas.
“Kurat, Silvi oli pool aastat trennis käinud ja päris kobedaks tükiks end sahminud. Alles nüüd märkasin, et ollallaa! Läksin ikka päris põlema seest! Kiskusin käterätiku ümbert ja tahtsin otsa karata, aga Silvi ütles: “Stopp!”” räägib ta.

Aeg võeti maha
Naine hakkas oma kaasale seletama, et õppis internetist aeglase seksi joogat ja et nii saab palju pikema orgasmi ning seksijad saavutavad oluliselt suurema lähedustunde.
Harrile idee meeldis. “Mõtlesin, et davai-havai, lähenen aeglasemalt, nagu lõvi saakloomale või nii.”
Silvi aga käskis hiilimise liigutusi teinud mehel hoopis koos temaga erinevaid painutusi teha ja siis enda kõrvale pikali visata. Järgmine käsk oli aeglaselt hingama hakata. “Põhimõtteliselt kohe hakkas minu seni igati triksis-traksis väikemees täiesti aeglaselt, aga veendunult ära vajuma. Seejärel jäin ise kah kolinal magama, aga Silvi äratas mu üles. Ta kukkus seejärel väikese Harri pihta puhuma ja vohh, oli juba teine asi!” kiidab Harri.
Tasapisi hakkas asi jumet võtma, ning paarike jõudis lõpuks päris õige tegevuseni välja. Küll keskmiselt aeglasemalt, aga seda kindlamalt.Elu kõige pikem orgasm
Aeglane seks paistis Harrile esialgu täitsa kontimööda olevat. “Ei võtnud higistamagi! Hea ja rahulik. Kiire pano ajal hakkad mõnikord mõtlema, et selle kargamise asemel jooks hoopis klaasikese külma vett! Nüüd oli kõik mõnus!”
Lõpuks jõudis asi orgasmini ja mehe sõnul oli see tunne täiesti teistsugune. “Küll ikka rabas! Värisesin üle kere, ei saanud liigutadagi! Aga siis hakkas ära tüütama, et kui kaua siis orgasmis ollakse. Silvi oli kah juba lõpetanud, aga ma ikka värisesin, ei saanud Ä-d ega Ö-d öeldud. Ühe silma sain pingutades lahti ja pläbisesin midagi seosetut. Päris õudne hakkas!”
Lõpuks kukkus Harri voodi kõrvale maha ja roomas ringiratast. Silvi üritas aru saada, kas vana naljahambast mees korraldab jälle midagi või on tõesti häda majas.
“Sain talle kuidagi selgitatud, et ta 112 helistaks. Mul oli pool nägu kah tuim ja ila voolas suunurgast,” sõnas Harri.

Hirm orgasmide ees
Kiirabi saabus ruttu, alasti Harri visati kanderaamile ja kihutati haiglasse. Haiglas mitu päeva jälgimise all olles selgus, et mees sai transitoorse isheemilise ataki ehk lühiajalise, mööduva peaaju verevarustuse häire. Mööndustega võib seda ka mininsuldiks nimetada.
Kuigi arsti väitel selline atakk ja seksimine omavahel kuigivõrd seotud pole, on Harri kindel, et süüdi on Silvi oma aeglase seksi ja pika orgasmiga.
“Arst ütles, et see oli pigem väsimus ja alkohol, aga mina enam ei mängi! Olen nüüd orgasmofoob! Kui keegi mulle mingist seksist rääkima tuleb, jooksen võssa ära. Eriti, kui keegi midagi aeglaselt teha tahab. Asi käigu ikka kärtsu ja mürtsuga! Nii elu kui surm!”

 

Kuidas vältida rabandusi seksuaalvahekorra ajal - ekspertide nõuanded

Harrasta tervislikku eluviisi

Järgi tasakaalustatud toitumist, mis sisaldab puuvilju, köögivilju, täisteratooteid, lahjasid valke ja tervislikke rasvu.

Osale regulaarselt füüsilises tegevuses, et soodustada südame-veresoonkonna tervist.

Hoia kontrolli all kehakaal ja väldi ülekaalulisust, mis on suur riskitegur.

Kontrolli oma vererõhku

Kõrge vererõhk on oluline riskifaktor. Veendu, et vererõhk oleks hästi kontrollitud ravimite, elustiilimuutuste või mõlemaga.

Halda veresuhkru taset

Kui sul on diabeet, on oluline hallata veresuhkru taset tõhusalt, et vähendada ajurabanduse riski.

Loobu suitsetamisest

Suitsetamine suurendab ajurabanduse ja südame-veresoonkonna haiguste riski. Suitsetamisest loobumine võib oluliselt parandada üldist tervist ja tõstab seksuaalset toonust.

Ära tarbi alkoholi

Liigne alkoholi tarbimine võib tõsta vererõhku ja suurendada rabanduste riski. Kui tarvitad alkoholi, tee seda mõõdukalt.

Tunne oma terviseprobleeme

Ole teadlik mistahes olemasolevatest terviseprobleemidest, mis võivad suurendada rabanduste riski, näiteks kodade virvendus, südamehaigused või varasemad isheemilised atakid (TIA-d).

Suhtle partneriga

Kui on muresid või terviseprobleeme, suhtle oma partneriga avameelselt. See aitab tagada teile mõlemale mugava ja ohutu kogemuse.

Joo vett

Dehüdratsioon võib potentsiaalselt suurendada rabanduse riski. joo piisavalt vett, eriti kui osaled füüsilises tegevuses.

Kuula oma keha

Kui seksuaalvahekorra ajal või pärast seda tekivad ebatavalised sümptomid, nagu äkiline tugev peavalu, pearinglus, tuimus või raskused kõnelemisel, otsi viivitamatult meditsiinilist abi.

Konsulteeri arstiga

Kui oled mures seksuaalvahekorra ohutuse pärast, on hea mõte arutada oma muresid spetsialistiga. 

 

Vaadatud 6468 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
BSH annab teada

Iga naine saab hobesega sexutades mikro -nikro insuldi. Aga see on nii hea !

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi