Selgeltnägija Nastja ennustab: 2020. aastal tuleb palju lahkuminekuid

13.12.2019 14:25
Kaire Kenk Jokinen Foto: A. Pärtel
Kommentaarid
0
Foto:

"2020. aasta ehk metall-roti aasta toob endaga katsumusi ja ­proovilepanekuid. Samas on meile tegutsemiseks antud meeletult ­energiat, mida tuleb vaid osata ära kasutada," ütleb selgeltnägija Nastja.

Millal on soodne aeg armastuse leidmiseks? Millisel kuul on suurim oht minna oma kallimaga tülli? Kuidas on lood rahaõnnega? Neile ja paljudele teistele küsimustele leiab huviline vastuse Nastja vastses ennustuste- ja horoskoobiraamatust "Nastja maagiline 2020".
"Loodan väga, et minu raamat on inimestele uuel aastal abiks. Elutee on ju väga sageli nagu retk läbi udu. Millal midagi tähtsat ette võtta? Kas phte või toimingut üldse teha? Loodan, et minu nõuannetest on selliste otsuste langetamisel kasu," ütleb Nastja.
Erinevalt Nastja varasematest ennustusteraamatutest on tema seekordses teoses tunnustatud astroloogi Maria Angeli koostatud horoskoop, mis on tavapärastest ajalehe- ja ajakirjahoroskoopidest kolm korda täpsem. Iga päikesemärk on jaotatud kolmeks osaks, mida nimetatakse dekaadideks. Selline süsteem võimaldab kirjeldada täpsemalt inimese isikuomadusi ja iseloomu.
"Maria horoskoop näitab ilmekalt, et sama päikesemärgiga inimesed võivad olla väga erinevad," nendib Nastja.
Hiina astroloogias on kaksteist loomamärki, millest väidetavalt igaüks mõjutab ja märgistab üht kuuaastat ja sellel aastal sündinud inimeste iseloomuomadusi. Ühe legendi kohaselt pärinevad loomanimetused Buddha aegadest, kes nimetas aastad kõigi kaheteistkümne looma järgi, kes tulid temaga hüvasti jätma. Esimene nendest oligi rott. Kui inimesed räägivad oma sodiaagimärkidest – Jäär, Veevalaja, Neitsi jne – peavad nad silmas teatud osa aastast, millal nad sündisid. Kui hiinlased räägivad oma isiklikust loomamärgist, siis mõtlevad nad sünniaastat. Hiinlased seostavad iga looma teatud omadustega. Usutakse, et kindlal looma aastal sündinud inimestel on selle looma isiksus.
Kui veelgi täpsemaks minna, siis 25. jaanuaril 2020. aastal algab hiina astroloogia kohaselt valge metall-roti aasta. Just metalli element muudabki saabuva aasta jõuliseks ja sündmusterikkaks, mil inimesed näevad väga palju vaeva oma elujärje parandamise nimel. Metall sümboliseerib pidevat muutumist ja liikumist. Energia liigub pidevalt ringi, nii kui üks töö valmis, sajab kaela kohe uus takistus, mille ületamise nimel rassima hakata. Metalli element soosib ärilist ja tööalast edu ning raha teenimise võimalusi. "Aga ka abielud, mis roti aastal sõlmitud, on kindlad ja jäävad püsima," ütleb Nastja.
"Saabuva 2020. aasta märksõnad on: tegutse kiirelt, ole aktiivne ja ära unusta, et sina oled kõige tähtsam," nendib Nastja. "2020. aasta on meie kõikide jaoks väga teguderohke, me elaksime justkui läbi kolme aasta jagu sündmusi. Aasta on elav ja edu saadab just neid inimesi, kes on valmis kõhklematult tegutsema. Aastad käivad 12 kaupa, 2020. aasta on uue tsükli esimene aasta. Seega väga oluline aasta, mis soosib ettevõtlikke ja otsustusvõimelisi inimesi. Saabuv aasta nõuab julgust ja selles peitub ka edu võti, kuidas õnne ligi meelitada. Julge pealehakkamine tagab kindlasti rohkem kui pool võitu," on Nastja veendunud.

Ees on ootamas elumuutusi täis aasta
"Ees on ootamas õppetundide ja muutuste aasta, nendib ta. Saatus soosib paljudel meist töökoha vahetust. Inimestel, kes on juba pikalt mõelnud, et senine valdkond teda enam ei paelu, on just uuel aastal õige aeg teha elus kannapööre, proovida midagi täiesti uut."
"Inimene on juba kord selline uudishimulik Jumala looming, et ikka tahab teada, mis teda uuel aastal ees ootab. Ja kui talle öelda, et uus aasta toob raha ja edu, siis tunneb ta end hästi. Rahalises mõttes ongi 2020. aasta näol tegu väga praktilise aastaga. "Rott on ratsionaalne ja tegutseb läbimõeldult, ta on pidevas liikumises ja tegutsemises. Kuid roti aasta ei soosi pillavat eluviisi.Iga samm peab olema läbimõeldud ja igal tegevusel eesmärk, siis saadab meid edu," ennustab Nastja.
Kuidas aga kõige efektiivsemalt raha ligi meelitada? Esiteks tuleb seda soovida. Oma mõte tuleb väga täpselt formuleerida – kui palju täpselt ja millisel otstarbel te raha soovite. "Eriti üllas on universum siis, kui soovite raha reisile minekuks või mõne oma ammuse unistuse elluviimiseks," kirjeldab Nastja 2020. aastat.
"Selle aasta number koosneb kahekst ühesugusest numbrist -2 ja 0- mis omakorda sümboliseerivad kordust, järjepidevust. Ükskõik, millised takistused teid sel aastal ees ootavad, ärge andke alla. Julgus on üks selle aasta märksõnu ja saatus soosib julgeid tegutsejaid," ütleb Nastja.
Selle aasta värv on valge. Mida kauem on õues valge, seda kergemini asjad laabuvad. Püüdke kõik oma tähtsad toimingud uuel aastal valgel ajal ära teha, siis need laabuvad. Pimedal ajal keskenduge puhkamisele või igapäevatoimetustele, soovitab Nastja.
Metalli-aastal on inimesed napisõnalisemad oma tunnetest rääkimisel, mis teeb metalli-aastast tavapärasest keerulisema aasta igale paarisuhtes inimesele.
"Armastuse leidmisega on 2020. aastal pisut keerulisemad lood, romantika jääb pisut tahaplaanile, sest aasta üldine energeetika on tõsine ja töine. Inimesi, kes otsivad kergekäelisi pinnapealseid suhteid saatus uuel aastal ei soosi. Küll aga on saatus uuel aastal armuline nende inimeste suhtes, kes soovivad tõsist ja pikaaegset armastussuhet.
2020. aastal tuleb pea igal inimesel mitu korda tõsiselt üle vaadata oma praegune suhe või abielu. Püsima jäävad vaid need suhted, millel on ka sisu. Oodata on väga palju lahkuminekuid. Sel aastal märkate, et paljud inimesed kaovad teie elust. Aasta soosib mõtestatud suhteid. Samas väärtustavad inimesed pöörase kiirusega kihutaval 2020. aastal oma aega ja pühenduvad vaid oma kõige lähedasematele inimestele.

Rott toob rotile edu
Roti aastal sündinutele on mul 2020. aastaks hea uudis: Rott toob rotile edu. Näiteks on just uuel aastal kõikidel rottidel suuremad võimalused soetada päris oma kodu kui neil seda veel pole. Roti aastal sündinud mehed on tööalaselt edukad, naistel aga tekib ohtralt võimalusi leida uus armastus," ennustab Nastja. Ka pühvlile on tema sõnul 2020. aasta valdavalt meeldivate sündmuste aasta, eriti aasta esimesed kuud kuni aprillini. "Tiigrid aga peaksid olema ettevaatlikud, vältima avantüüre ja tarbetute riskide võtmist. Parim aeg tiigri jaoks on varasuvi ja sügis. Kasse ja küülikuid ootab ees rahulik aasta nagu nad isegi on, eriliselt suuri elumuutusi saabuv aasta endaga kaasa ei too nende jaoks. Minu jaoks oli aga üllatav ja ootamatu, et just 2020. aastal tekib muidu vagurail küülikutel suur iseseisvuse ja vabaduse soov," nendib Nastja. draakon saavutab 2020. aastal oma elus uue taseme, tema jaoks tuleb huvitav ja dünaamiline aasta. "Mao jaoks tuleb suure aktiivsuse aasta võrreldes 2019. aastaga, olete aktiivsem ja sõlmite kergelt uusi tutvusi. Hobuseid ootab ees keeruline aeg, tegutsege ettevaaltikult, kuid sihikindlalt. Teie rahaline seis on uuel aastal keeruline - ärge võtke laene ega andke võlgu. Kitsi ootab väga hea aasta -uued perspektiivid, uus enesekindlus. Teid ootab romantika ja suurenenud tulud. Ka ahv on uuel aastal veetlevam kui kunagi varem, teda ootab rahaline edukus ning pereinimesed võivad oodata koguni perelisa," muigab selgeltnägija. "Kukel seevastu on ees ootamas raskemad ajad, näiteks ettevõtjatest Kukkedel pole just kõige õigem aeg oma äri laiendamiseks. Koeri ootab ees edukas aasta – romantika ja reisimise aeg, saatus toob koguni kolm olulist kingitust. Sea aastal sündinud – ärge riskige ega tegutsege üksi, vastasel korral teie plaanid ei täitu, sõprade tugi on uuel aastal teile eriti oluline," hoiatab Nastja.
"Kui soovite, et teid saadaks uuel aastal edu, püüdke tegutseda loodusega samas rütmis," soovitab ta. "Teadke ja tunnetage kuufaase ja osake end vajalikul hetkel vaos hoida. Õppige tunnetama, mil loodus on andnud teile rohkem energiat ja püüdke see energia enda kasuks tööle panna. Aasta üldiste energeetikat mõjutavad kõige enam Jupiter ja Saturn, mis tähendab, et kõik uuel aastal toimuv peab aset leidma korrektselt ning õnn ja edu tuleb ausalt välja teenida. Minu soovitus on läbi aastate olnud üks ja sama: heal päeval tegutse, kasuta taevakaardil kingitud võimalusi täiesl rinnal. Ebasoodsal päeval aga oota rahulikult halva aja möödumist, taasta oma jõudu, puhka, mediteeri," lõpetab Nastja. "Nii lähevad halvad asjad sinust mööda. Minu puhul see töötab. Olge uuel aastal alati õiges kohas!"



Vaadatud 3898 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi