Suhteveerg: Kui partner hoolib ­keskkonnast...

14.02.2021 22:00
Nelli Teataja Illustreeriv foto
Kommentaarid
4
Foto:

Kuidas rõõmustada armsamat, kelle jaoks keskkond ja tarbimise piiramine on olulised ­teemad? Mõned ideed!

1. Valmista söödav kingitus. Mis võiks olla toredam, kui maitsev üllatus? Katseta mõnd taimetoitlaste magustoitu. Nii võid kindel olla, et hoolitsed nii enda ja kallima keha kui ka keskonna eest.

2. Väldi patareiga muusikat mängivaid sõbrapäevakaarte. See kaart pakub rõõmu ilmselt paariks minutiks, kuid keskkonna jaoks on tegu raskesti ümbertöödeldava tootega.

3. Osta ausa kaubanduse ja vihmametsade sõbralikku ­šokolaadi. Oled sa suhtes või mitte, ilmselt söövad kõik sõbra­päeval šokolaadi. Kuna kakaoubade tootmine on seotud paljude eetiliste ja keskkonnaprobleemidega, siis eelista toodangut, mis ei kahjustaks ümbritsevat.

4. Tarbi kohalikku kaupa või teenust. Kui plaanid midagi osta või välja sööma minna, siis uuri välja kohad, kes kasutavad kohalikku toorainet. Toeta pigem neid, mitte mõnd suurt rahvusvahelist kontserni.

5. Kingi ehteid, mis on valmistatud loodussõbralikult. Miks mitte kinkida käsitööehteid, mis on valmistatud meie enda käsitöömeistrite poolt. Eesti juveliirid ja sepad teevad imelisi asju!Vaadatud 425 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
O tempora, o mores

Klamüüdia ründab. Keekkond ühineb keskerakonnaga.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi