Sünnikellaaeg määrab iseloomu

04.02.2022 14:00
ML
Kommentaarid
0
Foto:

See on juba ammu selge, et me oleme mõjutatud oma sünnihetkel valitsevate planeetide seisust, selliseks kujuneb me saatus. Samuti oleme mõjutatud kasvukeskkonnast, see kujundab me iseloomu. Aga et ka meie sünnikellaaeg mängib meie iseloomu kujundamise juures rolli, võib olla mõnele üllatuseks.

Sünniajad on jagatud neljaks peamiseks faasiks. Kui oled sündinud pärast päikesetõusu või enne loojangut, on sul tavaliselt keskmisest suurem huvi  maailma asjade vastu, sa oled filosoof ja märkad kõike enda ümber. Kõik, mis ümberringi toimub, pakub sulle pinget ja sa soovid kõiges ka ise kaasa lüüa. Sinust võib saada hea analüütik poliitika või ühiskondliku elu valdkonnas või lausa niiditõmbaja. Eelistad sageli karjääri kodusele elule ja tood väga sageli pereelu ohvriks oma tööle. Tunnustus töös on oluline ja samuti ka globaalne olukord on tähtsam kui oma väike perering.
Kui oled sündinud enne päikesetõusu või pärast päikeseloojangut, siis tõenäoliselt süüvid rohkem iseendasse. Sind huvitab oma isiklik elu rohkem kui globaalsed sündmused. Soovid olla õnnelik ja oma eluga rahul. Ühiskonnas toimuv on teisejärguline, pere, lapsed ja hobid on palju tähtsamad. Tunned end mugavalt omaenese asjade kallal nokitsedes ja ka omaette olles, oled pigem eraklik kui ühiskondlikes ja parteilistes liikumistes osaleja. Lähtud tegevuses sisetundes ja oma isiklikest motiividest.
Kui sa sündisid enam-vähem päikesetõusu ajal, siis sul on tõusumärk tavaliselt sama, mis päikesemärk, mis annab rohkem antud päikesemärgile iseloomulikke omadusi, suuremat auahnust ning tahtmist millegi poolest silma paista, olla eriline. Tunnetad oma väärtust ka siis, kui sa pole esiplaanil. Alateadvuses siiski sooviksid, et teised su tegusid tunnustaks ja märkaks. Mõnikord viib see uhkuse ja upsakuseni, kuid alati oled väärikas.
Kui su sünniaeg on enam-vähem päikeseloojangul, siis su tõusumärk on päikesemärgi vastasmärk (Jäär-Kaalud, Sõnn-Skorpion, Kaksikud-Ambur, Lõvi-Veevalaja, Vähk-Kaljukits, Neitsi-Kalad). Sa oled salliv,  väga sotsiaalne ja sõbralik. Sulle meeldib seltskond, peod, meeldib särada ja teiste inimestega lävida. Ühiskondlikus mõttes oled väga aktiivne ja tegus, kuid kunagi ei jäta sa end tahaplaanile.

Vaadatud 11989 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi