Suur suvine raha ja suhete horoskoop

28.05.2023 22:30
Kommentaarid
7
Foto:

Sõnn (20. aprill - 20. mai):
Juunis ole kannatlik ja tore oma lähedastele. Pühendu suhete süvendamisele ja harmooniale. Sinu mõistev suhtumine ja tasakaalukus saavad tasutud! Samas ole avatud uutele kogemustele ja võimalustele, mis su teele tulevad.

Kaksikud (21. mai - 20. juuni):
Juunis on su sotsiaalne elu põnevalt aktiivne. Sul on mitmeid võimalusi uute inimestega kohtuda, sidemeid luua ja oma tutvusvõrgustikku laiendada. Oma energia saad intellektuaalselt stimuleerivatest vestlustest. Ole hea kuulaja, aga ära unusta ka oma ideede väljendamist ja neile tagasiside küsimist.

Vähk (21. juuni - 22. juuli):
Juunis  on oluline pühenduda oma emotsionaalsele heaolule ja isiklikule rahule. Loo enda ümber turvaline ja harmooniline õhkkond. Võta aega pere ja lähedaste jaoks ning näita oma hoolivust. Tee valikuid, mis toetavad sinu emotsionaalset tasakaalu.

Lõvi (23. juuli - 22. august):
Juunis, on sinu karisma ja magnetism tippvormis. Oma loomuliku juhtimisoskuse abil võtad elu ohjad enda kätte! Sinu enesekindlus ja entusiasm inspireerivad teisi ning viivad põnevate suhete ja/või koostöödeni. Ära karda võtta läbimõeldud riske, aga juhi targalt oma kirgesid.

Neitsi (23. august - 22. september):
Juunis on tähtis keskenduda oma tervisele. Pane rõhku harjumuste muutmisele, sealhulgas tasakaalustatud toitumisele ja regulaarsele liikumisele. Ole tähelepanelik oma vaimse tervise suhtes ning leia aega lõõgastumiseks.

Kaalud (23. september - 22. oktoober):
Juunis oled täielikult ekspressiivne, väljendad end kõikjal ning oodata on loomingulist energiatulva. Ole julge ja avalda kõigile oma unikaalseid ideid, nii mõnestki võib saada väga tulus tegelikkus!

Skorpion (23. oktoober - 21. november):
Juuni on skorpioni pere kuu. Võta perega ette igasuguseid toredaid käike. Ära unusta, et mängida tahavad kõik, vanusest olenemata! See on pere, puhkamise ja mängimise kuu!

Ambur (22. november - 21. detsember):
Juunis oled seiklushimuline ja januned uute kogemuste järele. Proovi midagi uut ja põnevat! Reisi, õpi midagi uut või sukeldu tegevustesse, mis pakuvad närvikõdi. Sukeldu kas või päriselt! Avasta maailma rõõmsa meele ja avatud südamega.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)
Juunis keskendud  karjäärile ja isikliku edu saavutamisele. Seadsid endale kõrged eesmärgid ja nüüd on aeg nende poole liikuda. Ole sihikindel, töökas ja organiseeritud ning suudad saavutada häid tulemusi. Ära karda võtta vastutust ja astuda välja oma mugavustsoonist.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar):
Juunis võid oodata põnevaid sotsiaalseid võimalusi ja uusi kohtumisi. Ole avatud uutele tutvustele ja loo kontakte erinevate inimestega. Su suhtlusoskus ja erksus aitavad luua tugevaid sotsiaalseid sidemeid. Ära karda välja öelda oma ainulaadset vaatenurka ja ideid.

Kalad (19. veebruar - 20. märts):
Juunis oled suunatud loovusele ja eneseväljendusele. Luba oma kujutlusvõimel lennata ja sukeldu loomingulistesse ettevõtmistesse. Kirjuta, maali, tantsi või tegele muude loominguliste tegevustega, mis toovad rõõmu ja eneseväljendusvõimalusi. Lase loovusel voolata!

Jäär (21. märts - 19. aprill):
Juulis tunned end energiast ja motivatsioonist pakatavana. See on ideaalne aeg uute eesmärkide seadmiseks ja põnevate ettevõtmiste alustamiseks. Usalda oma sisetunnet ja võta mõõdetud riske. Keskendu enesearendusele ja isiklikule kasvule ning saad selle eest tasu.

Täpsemalt saab lugeda Nelli Teataja paberlehes!Vaadatud 1539 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Numberto Nurzi

Nursipalu tahab ühineda mordorimaaga. Seal pn piima ja kisselijõed. Botox vanakene ise olla rääkind.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi