Täiskuu ja Vigala Sassi õpetused

29.09.2022 10:00
Kaire Kenk
Kommentaarid
0
Foto:

Kuu, Maa ja Päikese asendit kirjeldas ta kindlate värvidena, koondnimetuseks võttis tähtkujude nimed. Sodiaagimärk ning tema asendi mõju on Sassi hinnangul suhteline, sest Kuu asend kordub 18,6 aasta järel. Vigala Sass kirjutab vaid eelsoodumustest teatud haigustele, inimene saab need riskid alati õige toitumise ja päeva- ning elurežiimiga nullini viia.

Mehelikkus ja naiselikkus
"Peame aga teadma, puhta mehe ja puhta naise tüüpi inimesi on vähe, üdini naiselik naine ja mehelik mees on juba energeetiliselt eelsoodumuselt haiged. Enamik inimesi on ju ristandid. Mehele on kaasa antud eluaegne spermatosoidide kasvu võimalus, aga ka maisus ja realiteeditunne. Ning kui ta oskab, siis kasutab ka mõistust. Seda õpetatakse talle kodus, kui majas on mees (roheline, kollane, hõbejas).
Naist iseloomustab kõikumine ja purustavad emotsioonid, tema värvid on Sassi sõnul sinine, tuli(punane) ja must.
"Kui me neid looduslikke eeliseid ei kasuta, ei tähenda see veel, et me neile rütmidele ei alluks. Sellepärast on ka Kuu seisud ning nende asend Päikese ja Maa suhtes mehel ja naisel natuke erinevad. Astroloogilistel sodiaagimärkidel ei ole suurt tähtsust, kui ei arvestata paljusid rütme, mis saavad alguse inimese viljastamise ja sünniga. Kuu täisrütm kordub iga 18,6 aasta järel, keskmine rütm neli korda aastas ning väike keskmiselt 28 päeva ehk nelja nädala tagant."

Täiskuu mõjub sünniaja järgi erinevalt
Vigala Sassi sodiaadimärkide analüüsid on väga detailsed ning ta hoiatab, et täiskuu ajal võivad väga paljudel tekkida tervisehädad. Nii näiteks hoiatab ta Neitsi tähtkujus sündinud inimesi täiskuu-aegsete vaevuste eest: "Täiskuu ajal kimbutab Neitsisid eriti neid, kes juba on stressis, lisaks veel südame- ja peensoolevaevused," kirjutab ta. Ka Sõnnid peaksid tema sõnul täiskuul ärritumisest täiesti hoiduma, sest siis võivad häiritud süda, maks ja pankreas kaasa tuua väga ebameeldivaid tagajärgi. Seda eelnevate sekretsioonihäirete (nii hormonaalsete kui ka muude) tõttu.
Sellel ajal esineb vanematel Sõnnidel ka luuvalusid märksa enam kui muidu.Täiskuu nädala ajal on Sõnnil kindlasti vaja teha dieedipäevi, et üleärritunud seedimine ei põhjustaks põletikke, mis tükivad kujunema pikaajaliseks (sooled-magu-pankreas).
Täiskuu ajal on Kaladel oodata tugevaid ja kestvaid vaevusi, südamepiirkonnas ning neerupealsetes ja pankreases. "Nüüd peaks küll valima, mida sisse ahmida. Samuti jälgima, et ümbrus, kus Kalad elavad, oleks klaar ja kodune. Kui noores kuus on ärritatud maks, siis täiskuu lisab veel peensoole. On viimane aeg pidada dieeti ja korraldada oma eluolu ümber," on Sass oma raamatusse kirja pannud.
Lõvil on täiskuu ajal tema hinnangul eriti ärritunud päikesepõimik ning tunduvalt suurenenud peensoole ja mao sekretsioon. See teeb ta närviliseks. Ka kõhunääre on ärritunud. Kõik kokku loob närvilise või õigemini erksa sisikonna.
Vähi tähtkujus sündinutel on aga täiskuu aegadel ja üldse magnetiliste anomaaliate ajal suur oht ootamatuid ja äkilisi südamehäireid saada, eriti kui veel liialt süüakse ning vähe liigutakse.

Vaadatud 5357 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi