Tibinurk: Sõbrannad piinavad lastepiltidega!

22.09.2019 20:20
Kristine Kaasonen Illustreeriv pilt
Kommentaarid
0
Foto:

No mega tore ja äge! Ei saa salata, olen minagi ristiema oma nunnukatele lastele ja vabast ajast jõudumööda käime ka lapsi vaatamas.

Aga sellel kõigel on mingi mõistuslik piir ees. Sellepärast ma võtangi aja ja käin korra kvartalis lapsi vaatamas.

Pildigalerii päeva sündmustest
Minu argipäev koosneb veel loendamatustest koosolekutest ja kiirustamisest ühest suurprojektist teise. Mul tõesti ei ole aega keset päeva messengeris või sotsiaalmeedias istuda ning erinevaid lastepilte like'ida ja kommenteerida. Jah, loomulikult peale tööd lasen oma newsfeedi üle ja panen nunnudele lastepiltidele like'e, aga sellega on minu töö tehtud ja newsfeed minu tööpäeva lõppu nüüd terve õhtu ka ei täida.
Suveperioodil oli aga eriti trendiks saanud minu sõbrannade arust olukord, et avalikult lastepiltide oma lehel on täiega out jagada ja laste privaatsuse rikkumine ning piltide ja videojupid päevasest tegemisest hakkasid tulema otse privaatsõnumitesse. No ja mitte ainult päeva sündmused kamapallide söömisest, vaid ka okserallid ja kakahunnikud suvalises nurgas. Uhh, okserallile tunned kaasa ja õhtul mainid moka otsast, et oleksid nõus isegi kamapallide eest tapma olnud lõuna ajal, kuid kas ikka tasub oma maimukest päev otsa nõnda sõbrannale pildil hoida, kui sõbranna ise samas olukorras ei ole?
Mammad, tulge nüüd natukene maa peale ja jätke see igatunnine raporteerimine. Ma järgmisel külastusel ju niikuinii kuulen kogu seda päevakava otsast lõpuni. Muutusteta ja rohkema jäädvustusena. Kuidas emmed end tunneksid, kui ma igal tunnil hakkaksin oma koosolekust lühikokkuvõtet tegema?

Kokkusaamine kui suur ajapuudus
Hirmnaljakas on muidugi ka see, et kokkusaamisel kuulen ma alalõpmata, kuidas emmedel aega ei ole ja laps ikka nii palju aega võtab. Kui ma panen oma sõnumites jäädvustatud videote ja piltide ajad kokku, siis lapsed peaksid juba lugema ja võtma eelkursusi ülikoolis. Mis ajahetkel on see sotsiaalmeedia saanud lapsekasvatusporosessis asendamatuks abimeheks?Vaadatud 583 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi