Ukrainlasteks maskeerunud vene sõdurid lasti omade poolt puruks

07.08.2023 10:45
Kommentaarid
0
Foto:

Venemeelne Telegrami kanal teatab, et Zaporižžjas Robotõne küla lähedal tahtsid Vene väed läbi viia filmilikku operatsiooni "vaenlase tagalas". Läks nii nagu alati.

Vene sõdurite rühm riietus Ukraina mundritesse ja asus kangelaslikult vastase positsioonide suunas jalutama. Õnnetuseks märkas neid Tokmakist 20km põhja pool taktikalisel positsioonil vahti pidav venelaste droon. Nagu idanaabri "nr 2 maailmas" sõjaväe puhul kombeks, ei teadnud droonipiloot kavalast operatsioonist mõhkugi.

Anti alarm, suurtükid seadsid koordinaadid paika ja algas kaudtule müristamine. Minutitega läks teise ilma 32 geniaalse sõjalise erioperatsiooni läbiviijat.

Et sellest veel vähe oleks, siis Ukrainlased lokaliseerisid tänulikult pauku teinud venelaste patareid ja andsid sinna täpseid tabamusi. Nii läks teise ilma veel 19 suurtükiväelast ja hulk asendamatut tehnikat.Operatsiooni läbiviimiseks käsu andnud vene komandör on üllatuslikult kadunud nagu tina tuhas. Otsingud käivad.

Robotõne on hetkel lõunarinde üks lahingute tulipunktidest. Kui Ukraina väed sealt läbi murravad, läheks edasine liikumine oluliselt kiiremaks. 

Loe veel uudiseid Ukraina rindelt.

Vaadatud 616 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi