VIDEO: Püksi pissijana tuntud Lõuna-Sudaani president ajas Putini segadusse

29.09.2023 19:25
Kommentaarid
5
Foto:

Venemaa diktaator Vladimir Putin teeb teatavasti põhjakaabet maamunale järgi jäänud autokraatide seas, et leida endale uusi strateegilisi partnereid. Sedakorda sattus ta igavesti vahva tegelase otsa.

Lõuna-Sudaani president Salva Kiir Mayardit on siiani pamiselt kuulsust kogunud videoga, kus ta pidulikul üritusel tuimalt püksi urineerib. Nüüd aga läksid Salva Kiir ja Putin Moskvas kamina ette sitsima, nagu kõik oleks päriselt, aga siis hakkas natuke viltu kiskuma.

Nimelt, lugupeetud seltsimeestele anti kasutada otsetõlke kõrvaklapid, mis peaks olema pähe kulunud kõigile, kes vähegi rahvusvahelistel konverentsidel viibinud on. Aga mitte Salva Kiirele! Vaatamata selle, et tehnika paistis üsna vanamoodne ja juhtmepõhine, oli lõuna-sudaanlane imevigurist enam kui hämmingus. Vereimur Volodja sattus samuti segadusse ja püüdis isegi viipekeelt appi võtta, aga tulutult. Seltimees Kiir viiskas vidina lõpuks maha, nagu iga tark džunglielanik, kui avastab, et "huijoobin" ei ole söödav.

Pingelisele olukorrale alla andes keris ta selle siiski kalamehe kombel sülle tagasi. Hiljem saabus pidulik pressiteade, et mehed leppisid kohtumisel kokku oma riikide suhete laiendamises energeetikas, kaubanduses ja muudes spetsiifilisemates valdkondades.

Vaadatud 2970 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...

Huvitav millal püksisittuja üles puuakse?

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi