VIDEO: Sokki noku otsas kandnud vene räppar saadetakse karistuseks Ukraina rindele

08.02.2024 20:35
NT
Kommentaarid
8
Foto:

Vene räppar Vacio (Nikolai Vassiljev) sai 15+10 päeva aresti kuna ta osales Moskvas telesaatejuhi Nastja Ivlejeva "peaaegu alasti" peol. Seal kandis ta ainsate riietusesemetena kingi ning sokki oma johventolleri otsas. Nüüd sai ta veel sõjaväelise kutse, vahendab Moskovski Komsomolets.

Venemaa riikliku järelevalve komisjoni liikmele Aleksei Lobarevi sõnul külastasid komisjoni liikmed Vaciot Moskva vanglas, kus räppar praegugi karistust kannab. Lobarevi sõnul ütles Vacio komisjoni liikmetele, et ta kahetseb oma osalemist peol ja väitis, et teda "provotseerisid" tundmatud noored, kes rebisid tal soki maha.

20.-21. detsembril korraldas blogija ja telesaatejuht Nastja Ivleeva Moskva ööklubis Mutabor "peaaegu alasti" peo. Sotsiaalmeedias levitatud fotod ja videod üritusest, kus üldiselt kanti veidi rohkem riideid kui rannas, tekitasid konservatiivsete Z-aktivistides ja asjatundjates pahameelt ning peo külalised, sealhulgas tuntud näitlejad ja muusikud, hakkasid oma osalemise eest vabandama. Kohus tunnistas peo ametlikult "ebatraditsiooniliste seksuaalsuhete propagandaks". Lisaks kahele järjestikusele arreteerimisele väärteosüüdistuse alusel määrati Vaciole trahv "LGBT-propagandaga" seotud süüdistuse alusel.

Peol osalenud Filipp Kirkorov ja Dima Bilan on samuti avaldanud kahetsusvideod ning tegid seejärel annetusi Donbassi ja Belogorodi loomade varjupaikadele ja lasteasutustele. Bilan vedas isegi ühe kassipoja koju. Ööklubi Mutabor omanik Mihhail Danilov muutus samuti väga vagaks inimeseks ning ilmus Moskva õigeusu kirikusse, kus andis pidulikult üle püha Nikolaose reliikvia, mis lähemal uurimisel osutus võltsinguks.

Vaadatud 2058 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jan

Nagu Raul ütles tillike nagu paju pillike !

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi