Imbi Käbi: pakkusin oma korterit 45% alla turuhinna, ostja oli kohe olemas!

08.02.2024 12:50
Imbi Käbi
Kommentaarid
9
Foto:

Tere armsad lugejad! Suhteekspert Imbi siin! Teate, ma poleks iial uskunud, et mu elus võib kõik nii kiirelt pöörduda! Jutt käib ülbetest Rootsi pankuritest, kes tunduvad omavat kogu Eesti riiki! Alguses tundus kõik olevat kontrolli all, kuid siis, nagu välk selgest taevast, muutusid pangalaenuprotsendid üleöö täiesti ebareaalseks! Kaks aastat täitsin ihnurite taskuid. Ei hakka summasid nimetama, kuid nad panid peaaegu poole juurde.

Aga ärge muretsege, head lugejad, sest elu pakkus mulle ootamatu kingituse! Ma käisin ühel konverentsil, panin oma Kadrioru 4-toalise lukskorteri 45% alla turuhinna müüki ja uskuge, ostja oli kohe olemas! Lugege mu huultelt, ma pole kunagi tundnud sellist vabanemise tunnet. Korteri müük tõi mulle piisavalt vabu vahendeid pangalaenu kiireks lunastamiseks. Ma ei kavatse enam kunagi pankasid orjata. Ostsin siit ja sealt mõned kahetoalised korterid, andsin need rendile, ühte kolisin ise. Kahetoalisele leiad alati üürilise. Ülejäänud raha eest naudin lihtsalt elu. 

Nädalavahetusel jõime mu Männiku kahetoalises sõbrannadega näiteks alkovabasid kokteile, mis on sama kallid kui nende alkoholiga õed-vennad, kuid asi selles, et järgmisel hommikul ei ole sul mingisugust pohmelli! Jah, head sõbrad, ma kavatsen pidutseda ja lõbutseda nagu kuninganna! 

Männikul on kõik olemas - Rimi, Maxima, Rimi taga on eksklusiivne Sahili šašlõkirestoran. Küsisime sealt pidulikku vaagnat. Olime järsku nagu mingis araabia muinasjutus, nii ilus ja rikkalik serveerimine! Lisaks on mul kohalikele juba lifehack - Džingli hotellis saab luksuslikku buffee hommikusööki mingi naljaraha eest! Pole üldse mõtet kodus mingit haisvat räime praadida. Elage elu täiel rinnal, sõbrad, ja ärge kunagi laske pangašaakalitel ennast maha suruda! Kesklinnas elavad need, kellel on nõrgad ajutegevust määravad geenid.

Kogu armastusega, Imbi.

Vaadatud 1978 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Kaabu

Imbi on nii tore ja armas. Miks ei võik kõik inimesed olla sama targad ja positiivsed.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi