Meelelahutus

Wolt esitleb: Mopeedautojuht Jamal Sajabali naudib Tallinna liiklust

Rahvusreporter Carl Robert Jackson sai Woltilt veidi pappi, et tutvustada ilmarahvale uus-eestlasest toidukullerit dr Sajabalit.

Dr. Sajabali, kas oled natukene pettunud ka, et PERHi neuroloogiaosakond sinu teeneid päeva lõpuks siiski ei vajanud?
Ei ole. Aga positiivne on see, et olen alati oodatud tagasi patsiendina. Seal on väga hea toidud.

Seejärel võtsid vastu uue väljakutse ning hakkasid tööle toidukullerina. Nälga ei näe?
Noh, eks kõige suurem mure on see, et väga palju tellitakse viimasel ajal vegan-toitu ja see tähendab seda, et pean teatud osa valku ikkagi ise ostma.

Aga läheme nüüd sinu sõiduvahendi juurde. Meie siin üritame saada kliimaneutraalseks aga sina võtsid vastu üsnagi ebapopulaarse otsuse ning hakkasid toitu laiali jagama mitte jalgratta, vaid mopeedautoga.
Tähendab, teeme nüüd ühe asja selgeks. Ma oleks ostnud endale Tesla aga siis selgus, et külavanema poolt väljakirjutatud lubadega oli sama lugu nagu küla-meditsiiniülikooli lõputunnistusega…. Need ei kehti siin. Tiba ebameeldiv üllatus, peaks mainima. Tiba rassistlik isegi, kui aus olla.. Aga okei! Ma pole hädaldaja tüüp. Siis avastasingi mopeedauto, mis on tõesti afro-tallinlaste seas üks popimaid liiklusvahendeid. Lube pole vaja, ainult anna talda.

Kuidas sulle Tallinna liiklus üldse istub?
Pärast seda kui perekond pani rahad kokku ja hankis mulle Lagose turult väga tõhusa liiklusamuleti, on elu lill. Ma tõesti naudin Tallinna liiklust, isegi avariisid. Mul on ainult üks palve! Inimesed, sõitke õigel pool teed. Kui seda on palju palutud, siis sõitke vähemalt tee keskel.

Kas tahavaatepeegli külge traadiga riputatud verine kana-amulett vaatevälja ei häiri?
Ei, ma olen niikuinii terve sõidu aja telefonis.

Kui palju liiklusmärke sa üldse tead?
Tükk aega nuputasin, et mis kuradi värvilised leivalabidad need sellised on siin. Paar tükki saatsin koju ka. Aga siis ütles mulle sõber, et need on liiklusmärgid. Kui kolmnurk osutab teravikuga alla poole, siis on mehel eesõigus ja naised peavad sulle teed andma. Kui teravik üleval, siis annavad teed mehed. Mustade prillide märgi sain ka selgeks - ereda päikese oht.

Aga valge nool sinisel taustal! Kas seda tead?
Ja-jaa! Muidugi! See hoiatab vastutulevate autode eest. Nende märkide kõige suurem viga on selles, et neid näeb ainult peeglist. Keerake märgid ikka õiget pidi, jumalukene küll.

CRJ