Meelelahutus

POSITIIVSED POLITSEIUUDISED!

Reformierakonna sõnul on neid uudiseid  vaja selleks, et näidata: lisaks kuritegudele tehakse meie riigis ka tohutult palju heategusid. See, et politsei tegeleb ainult halbade asjadega, on Kremli propaganda.

Juhtum piiril
7. märtsi hilisõhtul kella 23.40 ajal tervitati Koidula maanteepiiripunktis Poola numbrimärgiga Volvo veokit ja selle juhti. Piirivalvurid avastasid kontrolli käigus veoki sõidumeerikut uurides, et sohver on maganud ja puhanud isegi rohkem kui vaja oleks. 56aastasele mehel kingiti riigi poolt kuldne padi, Dormeo madrats kahele ja Kersti pildiga taskukalender.

Kehahooldus
7. märtsil teatati, et Narvas Tiimanni tänaval asuvas korteris tegi 47-aastasele naisele jala- ja kaelamassaaži tema oma lihane poeg. Politsei maksis 19-aastase noormehele 20 eurot preemiat!
 
Sotsiaaltöö
8. märtsil helistas politseisse 50-aastane Marina, kes teatas, et saab nüüd lõpuks ometi regulaarselt seksi. Politsei premeeris Viljarit, Vadimi ja Arnoldit šokolaadimedalite ja nelkidega!

Sularahaülekanne
10. märtsil teatati, et kesklinnas Teatri väljakul tegid tundmatud isikud 45-aastasele meesterahvale 7-eurose ülekande. Üllekanne tekitas riigikogu liikmes segaseid tundeid ja kohale tuli kutsuda väljaõppinud psühholoog. Politsei paneb kõikidele heategijatele südamele, et sellised väikesed summad nagu 7 eurot on pigem alandavad. Kui soovite inimestele raha annetada, siis tasuks mõelda summadele nagu 500 eurot ja sealt ülespoole. 7-eurone ülekanne tundub tänaste hindade juures ilmselge mõnitamisena. Kui selliseid summasid võtta ei ole, siis tasub mõelda võimalusele hankida kiirlaenu.