Meelelahutus

PEAMINISTER KALLAS: Parem lõplik lahendus kui lõputu õudus!

Kõigepealt üks oluline märkus! Euroopa komisjoni esimees Von Der Leyerkast nimetas mind isiklikult vaktsiinist keeldujate küsimuse lõpliku lahenduse ettevalmistamise volinikuks.

Ta soovis, et talle saadetakse kavand Eesti vaktsiinivastaste küsimuse lõpliku lahendamise organisatsioonilistest, praktilistest poolest.

Niisiis, kallid vaktsineeritud kaasmaalased, austatud eurooplased! Minu ja minu sõprade kannatus on katkenud, sest protsendid ei tõuse. Iga päev helistavad mulle head inimesed ja uurivad, miks müük ei edene? Küsigem nüüd enda käest, kas laseme vaktsiinidel hapuks minna ilma, et keegi isegi külmhoone põrandakütte sisse lülitaks? Kindlasti mitte! Vaadake enda ümber! Maskideta lamemaalased irvitavad teile näkku! On aeg tegutseda, on aeg lõplikuks lahenduseks!

Kallid sõbrad! Lõplik lahendus on uue ja parema elu algus! Lõpliku lahenduse käigus tuleb vaktsiinist keelduvad isikud vastava juhtimise all sobival viisil tööle rakendada. Töövõimelised mittevaktsineeritud tuleb suurtes töökolonnides suunata jalgrattateid rajama. Jalgrattateid tuleb ehitada aastaringselt! Rajagem neid läbi soode ja üle rabade! Töödejuhatajad peavad garanteerima, et teede rajamise jalajälg on rohelisest rohelisem ning protsessis ei ole lubatud kasutada ühtegi tehnoloogilist abivahendit peale sae ja kirve! Isegi aiakäru tuleb ehitada puust!

Teeehitusel ellujäänuid, kes kujutavad endast kahtlemata vastupanuvõimeliseimat osa sellest jälgist seltskonnast, tuleb vastavalt menetleda!

Lõpliku lahenduse praktilise läbiviimise käigus kammitakse Eesti läbi läänest itta. Meie põhiterritoorium, sealhulgas Lasnamäe ja Mustamäe, tuleb juba üksi korteriküsimuse ja muude sotsiaal-poliitiliste vajaduste tõttu esmajärjekorras ette võtta. Asendame riigile näkkuirvitavad kodanikud riigitruude venadade ja õdedega Lähis-Idast ning Aafrikast!

Evakueeritud vaktsiinivastased transporditakse esialgu ešelonide kaupa niinimetatud transiitgetodesse ja sealt edasi süstilaagritesse. Üle 65 aasta vanad vaktsiiniskeptikud tuleb paigutada spetsialsetesse koroonakodudesse. Suvel toimunud katsetused on olnud edukad ning tulemustega võib olla rahul!

Ja nüüd asja eetilisemast poolest. Meie seas leidub veel neid, kes ütlevad, et vaktsineerimata inimene on inimene. Lubage naerda. Vaktsineerimata inimene - olgugi ta veel terve – on ühiskonnale suureks ohuks ja koormaks. On ajalooline fakt, et igasugused kahtlejad ja kõhklejad on alati olnud kõige suuremad progressi vaenlased.

Kallid eestimaalased, targu talitades võib meie ökoloogiline jalajälg olla juba jaanuari lõpuks 50% väiksem. Tarbimine väheneb, taevas selgineb! Selverites jagub banaani kõigile, mitte ainult siis, kui kaupa tuleb. Ainult sedasi seljatame viiruse! Me oleme viimane õlekõrs, sest mida vähem vaktsineerimatut kaadrit, seda vähem reostust! Ka veebiruum saab hulga puhtamaks! Kujutage ette, et ärkate hommikul üles ja avate Facebooki, kus valitseb täielik üksmeel. See on võimalik! Niisiis, kallid kaasvaktsineeritud! Teavitage peaministri kantseleid oma vaktsineerimata abikaasadest, lastest, vanematest ja vanavanematest, naabrimeestest ja naabrinaistest! Ainult sedasi on võimalik minna EDASI! Jällegi, lõplik lahendus ei ole lõpp, vaid uue ja parema elu algus!

K.K.