Meelelahutus

Reform esitleb: MKA ehk miljoni kliimavaese maa projekt

1. AUTOLE MÕTLEMISE MAKS - kliimavaene, kes unistab autost, peab maksma riigile 7 euri / unistus. Unes autoga sõitmise eest kasseeritakse 2 euri/kilomeeter. Salaja autole mõtlemise eest trahv 500 euri. Elektriautost unistamise trahv on 50% soodsam. Bolti tõuksi rentimisest unistaja saab boonust 1 sent / unistus.
2. UMMIKUMAKS: kui kliimavaene on oma eluga ummikus, tuleb kliimavaesel eutaniseeruda. Eutanaasiat aitab teha Ummikus Eesti Fond (UEF). Kliimavaese lihakeha annetatakse vabaduses olevatele karusloomadele.
3. KÄSIKIIMLUSMAKS - Tasuta mõnu on ohtlik. Meie reformierakonnas usume, et igasugune mõnu peab olema rangelt reglementeeritud ning maksustatud. Mõnu võib teha, kui oled ühendatud Bolti munavõru äpiga. Üks raksakas – 30 euri.
4. SÕNAVABADUSMAKS - see aitab piirata internetis veedetud aega ning on tohutu energiakokkuhoid. 1 täht 10 euri, loe või kirjuta, summa on sama. Tasuta saab lugeda vaid Kaja Kallase, Jürgen Ligi ja nende kaasteeliste postitusi. NB: Jagame kuivaineid heade kommentaaride kirjutajatele!