Meelelahutus

Seksirobotid said laulupeole!

Rahvusreporter Carl Robert Jackson intervjueerib seksirobotite segakoori “Pistikud” asutajaliiget ja dirigenti, LGBT-seksirobotit Silvi-Paul Standardit.

Sa oled LGBT-seksirobot! Räägi võhikule, mida see tähendab?
Ütleme siis nii, et mul on siin all kõik inimkonnale teada-olevad sisendid ja väljundid! Höhö!

Silvi-Paul, su perekonnanimi on Standard. Miks nii?
Seksirobotitel on selline teema, et perekonnanimi on alati seotud töökohaga. Mina olen põhikohaga Standardis värvirobot. Lõunavaheajal teenin ettevõtte pelleris palgalisa teadagi millega! Kui seksirobot vahetab töökohta, siis säilivad ka eelmiste töökohtade perekonnanimed. Võtame näiteks Vilja Toomast Savisaar Kersna. Nimestki võib järeldada, et korralik karjäärimutt. Vahetas tööandjaid nagu sokke. Aga meil siin on näiteks üks robot-tolmuimeja, selle perekonnanimes on vist kõik suuremad tankalketid. Ja vaatamata suurele läbisõidule on vaakum selline, et paljudel klientidel tuleb pärast kontakti kõik mutrid-poldid üle pingutada.

Kes üldse on seksirobotite peamised kliendid?
Ma ise põrutan kõike, lihvimismasinast vana malmradiaatori ja karvamütsini välja.

Vahel inimesi ka peale viskab?
Paari elektrikuga on väike säde ikka olnud!

Räägi nüüd Pistikutest!
Noh, Pistikud on Baltimaade esimene seksirobotite laulukoor. See on selline koor, kus kedagi ei huvita, mis vool sind käima tõmbab. Kui kaitse on peal, siis on savi. Kusjuures, peale selle kreissae keisi pole suuremaid lühiseid olnud

Kas sa tahaksid sellest rääkida?
No kreissaag oli tüüpiline nõuka aja pärand. Reformvoodi avangard. Nurkrauast suusad olid veel all. Mingi Žigulli taga lohistati kohale! Küsisin, et kas kaitse on peal. Ta vastas, et kaitse on nagu karul! Tegelikult oli kaitsme asemel jäme nael. Aga me panime just jada onju. Palju häid roboteid sai hukka. Ei taha meenutadagi.

Mis laulud Pistikute repertuaari üldse kuuluvad?
Rasmus Puuri ja Hando Runneli turvaseksilaul “Maandus, mida armastan”, Peep Sarapiku ja Juhan Liivi kiimalaul “Ta lendab toiteploki poole”, Rudolf Tobiase ja Gustav Suitsu käsitööseksilaul “Noored arvutisepad” ning Konstantin Türnpu ning Marie Heibergi hübriidseksilaul “(Toyota) Priiuse(d) hommikul”.

CRJ