Meelelahutus

PPA ANNAB TEADA!

13. aprillil teatati politseile, et Paekaare tänaval asuvas korteris tehakse kollektiivset käsitööd. Väljakutsele reageeriti suurte ootustega, kuid kõigi pettumuseks avastati sündmuspaigalt kolm kahemeetriste vahedega heegeldavat pensionäri.

13. aprillil teatati ebaõnnestunud lähisuhtevägivallaaktist Pärnu maanteel asuvas korteris, kus 30-aastane mees üritas lüüa 19-aastast naist, kuid tulutult. Naine toimetati jaoskonda ning politseinikel on põhjust arvata, et isik on salamisi osa võtnud põrandaalustest poksitreeningutest. PPA tuletab meelde, et igasugused grupitrennid on endiselt keelatud!

13. aprillil teatati lähisuhtevägivallast Meika tänaval, kus 108-aastane amfi laksu all olev naine tekitas oma sõnumitega ebameeldivusi 103-aastasele LSD laksu all olevale naisele. Kiirabi toimetas mõlemad ülekuumenenud eided lahkamispunkti külmkambrisse jahtuma.

13. aprillil alustati menetlust selles, et osava jutuga mees pettis end LHV panga töötajana esitlenud petiselt välja pinkoodid ja 250 000 eurot.