Meelelahutus

Anonüümsed peatoimetajad: Mõistame pearabi avalduse hukka!

Lugupeetud pearabi
Shmuel Kot!

Oma intervjuus ülemaailmsele juudi uudisteagentuurile Jewish Telegraphic Agency (JTA), ütlesite te, et meedia võimendas laupäeval aset leidnud vahejuhtumit üle. Meie, Eesti juhtivate uudisteportaalide anonüümsed peatoimetajad, ei taha teiega kuidagi nõustuda! Meie mõistame teie avalduse hukka!
Eesti on läbipaistev riik! Ja Eesti ajakirjandus veelgi läbipaistvam. Mingit kallutatust ei ole. Meie anname sõna kõigile. Või arvate te, et narkojoobes trammijänesel ei võigi oma arvamust olla? Kui Eesti meediaportaale juhiks kallutatud jõud, poleks maailma üldsus selle subkultuuri esindaja appikarjet kunagi kuulnud. Inimene oleks jäänud oma probleemidega üksi. Noormehe sõnumit me heaks ei kiida, kuid vaatame asja teise nurga alt. Väike Eesti oli korraks jälle tähelepanu keskpunktis. Inimestele anti signaal: “Eesti on läbipaistev!”
Ja veel... Meie tahtsime TEID aidata MEIL fašistlikku koalitsiooni lõhestada aga mida teete teie? Te töötate vastu. Subkultuuriesindajana võtke teatavaks, et oleme saanud hulganisti tänukirju paljudelt narkokogukondadelt üle terve maailma. Meediaasutustele saadetakse võõrutusravikeskustes volditud pabermoone ja süstlaid! Poolkükakil uisutavad noormehed tulevad meid tänaval pisarsilmi tänama! Lõpuks ometi on narkomaanide sõna ka kuulda võetud ja lendu lastud.
Austatud rabi Kot! Võtke oma sõnad tagasi, sest nii ei saa minna edasi. Ja ärge kartke, sest võitleme selle eest, et kõigil on õigus oma arvamust avaldada. Meie asi on aga seda arvamust võimendada.

Lugupidamisega
Anonüümsed peatoimetajad