Meelelahutus

SINU PERSONAALNE KLIIMANEUTRALISEERUMISE KAVA

2021
Loobu isiklikust sõiduvahendist. Aga ära müü seda maha, vaid taaskasuta ja hulla. Istmed tari elutuppa. Autokummid värvi kollaseks ja punaseks ning tee nendest lillepeenardele piirded. Spidomeetrist tee seinakell, auto kellast sammulugeja!

2022
Milleks kütta õhku? Näita eeskuju ja hülga aastatuhandete pikkune õõvastav saunatraditsioon. Loobu ka soojast veest ning keskküttest. Kõik need tarbetud mugavused kergitavad meie planeedi keskmist temperatuuri. Kui su sõber ehitab maja, siis lammuta see öösel salaja ära. Ehitustegevuse ökoloogiline jalajälg on kohutav.

2023
Astu samm veganlusest edasi. Hakka anorgaaniliseks toitujaks. Kanad söövad liiva ja neil pole häda midagi. NB! See, et perekond su hülgab, on täiesti normaalne.
2024
Hinga vähem. Proovi ka vähem liigutada, siis kulutad vähem energiat. Veere, siis kingad ei kulu!

2025
Ära üldse enam hinga. Onju mõnus? Novot! Nüüd oledki kliimaneutraliseerunud! Aga sa ei kao tegelikult kuhugi, sa lihtsalt transformeerud tagasi lumikellukeseks. Me kõik oleme kunagi olnud lumikellukesed. Mõtle ka selle peale et kui su Facebooki sein on laitmatu minevikuga, siis võidakse sind Kadrioru roosiaeda presidendi vastuvõtule kutsuda.