Meelelahutus

Kliimaministri uusaastapöördumine: Te peate tegutsema, kohe!

Teie, kes te reostate meie atmosfääri…
Kas olete mõelnud, kui ilus oleks see maa, kui meil poleks inimesi nagu teie. Inimesi, kes hingavad, söövad ja mõtlevad, nagu nad oleksid midagi väärt. Te pole midagi väärt. Kahju rohkem kui kasu. On viimane aeg jõuda arusaamisele, et Eesti võiks olla nagu Rein Marani loodusfilm ilma Rein Maranita: inimesed on asendatud lillede, puude ja kõigi nende muude rõõmudega, mida loodus pakub.
Kliimaministeeriumi teadlased on tõestanud, et iga hingetõmme, iga südamelöök…. on nagu naelapüssi lask otse emakese looduse südamesse. Kujutage vaid ette, kui meie kallis Eesti oleks vaba sellest koormast, mida te oma kohalolekuga tekitate. Usun, et oleksin nagu maailma kõige öko-sõbralikum olend, kui teid poleks.
Seepärast teatan täna uhkusega, et minu suurim unistus on inimestevaba Eesti. Luban, et siia jääksime ainult mina, minu nõunikud ja kliimaperet teenindav personal. Jah, praegu on ka umbes nii aga teenindajate hulk on liialt suur. Mina ja minu aatekaaslased võiksid olla ainukesed, kes kõnnivad läbi meie ilusa looduse, et imetleda enda peegelpilti järvepinnalt ja tunda, kuidas iga tuuleiil on justkui looduse enda kiitus minule ja minu nõunikele kui uue aja kliimakangelastele.
Lugupeetud inimrämps! Soovin kõigile teile ülisünget uut aastat, täis teie endi tekitatud elektrikatkestusi, katastroofe ja keskkonnaprobleeme.

Kebige käbe kasti ära!

Kirst-Enn Michal
kliimaminister ja muidu karmi käega juht
#kilekott #killerkott