5 suurepärast võimalust lõbutsemiseks puhkuse ajal

09.06.2021 11:10
Kommentaarid
4
Foto:

Kui te olete vallaline, olete tõenäoliselt selle probleemiga juba kokku puutunud: soovite veeta oma puhkuse reisides, nagu kõik teisedki, kuid teil pole selle jaoks ideaalset kaaslast. Võite paluda mõnel oma sõbral kaasa tulla, kuid see ei pruugi ka alati parim idee olla, kuna igaühel meist on ideaalsest puhkusest omamoodi arusaam.

Kuid tegelikult pole mingit põhjust, miks te peaks selle pärast kurb olema või eelkõige, miks üksi reisimine peaks olema vähem lõbus kui kellegagi koos reisimine. Tegelikult võib üksi reisimine aidata teil rohkem lõõgastuda, sest te ei pea muretsema kellegi teise soovide ega plaanide pärast. Lisaks on üksi reisides palju lihtsam leida uusi sõpru ja teha uusi tutvusi. Siin tahamegi teieni tuua 5 suurepärast võimalust kuidas üksi puhkusele minnes end hästi tunda ja lõbutseda.

1. Proovige midagi uut

Reisimine ja uue linna või riigi külastamine võib olla ideaalseks võimaluseks, et midagi uut proovida. Tihti kardetakse, et üksi reisides võib hakata igav, kuid just sellest hoidumiseks tuleb teil leida erinevaid tegevusi, kuidas oma aega veeta. Välisriikides võite leida mitmeid huvitavaid ja omapäraseid kasiinosid, mis võivad teile anda omapärase mängukogemuse. Või kui eelistate lihtsalt lõõgastuda basseini või mere ääres, võite proovida ka online spordiennustussaite, näiteks Unibet, kust saate samuti lõbusa kogemuse ning lisaks võite võita isegi pärisraha!

Otse loomulikult võtke aega ka linna avastamiseks, kuid kui soovite teha midagi teistsugust, kaaluge tantsutundide läbimist, sukeldumise õppimist või kohaliku keele õppimiseks keelekursusele registreerumist. Regulaarne tegevus tähendab ka, et tekib palju võimalusi uute inimestega tutvumiseks.2. Reisige madala hooaja ajal

Tavaliselt võite leida palju häid pakkumisi linnade külastamiseks aastaringselt, kuid pikema puhkuse jaoks või rannapuhkuse korral on heaks ideeks madalama hooaja valimine. Lisaks raha kokkuhoidmisele, võite madala hooaja ajal leida ka palju muid eeliseid, nagu näiteks parimas restoranis laua saamine ilma pika broneeringuta, hommikusöögi ajal saate rootsi lauas nautida rahu ja lisaks leiate vaevata lamamistooli basseini ääres. Kuna hooajavälisel ajal on teie hotell tõenäoliselt vaiksem, on inimestega, nii külaliste kui ka töötajatega, lihtsam vestelda ja sõpru leida

 3. Ööbige väiksemates hotellides

Väga suures kuurordistiilis hotellis on raske kedagi tundma õppida, nii et kui plaanite oma järgmist reisi iseseisvalt planeerida, otsige pigem väiksemaid hotelle. Väiksemates kohtades on palju tõenäolisem kohata iga päev hommikusöögi ajal ja basseini ääres tuttavaid ja uusi sõpru. See hõlbustab vestluse alustamist ja lisaks võite töötajate käest saada head nõu parimate vaadete ja trendikamate restoranide kohta.

4. Minge ekskursioonile

Seiklus uute inimestega aitab palju kergemini suhelda, eriti väiksemates gruppides, kindlasti teeb see asja palju lihtsamaks. Võite broneerida ekskursioone peaaegu igasse maailma nurka, alates surfamisest Kanaari saartel, elevandisõidust Tais kuni džunglireisideni Lõuna-Ameerika vihmametsades. Kuna veedate terve päeva või vähemalt mitmed tunnid samade inimestega, saate hõlpsasti teiste osalejatega tuttavaks ning läbi huvitavate vestluste ei pruugi te isegi aru saada, et tulite sellele reisile tegelikult üksi.

5. Reisige grupis

Kui aga üksi reisimine ei tundu ikkagi üldse lõbus, võivad grupireisid olla teie jaoks heaks alternatiiviks. Tänapäeval võite leida grupireise igasse maailma nurka ning saate isegi ühendada oma hobid ja huvid sihtkohaga. Võite valida näiteks spordireisi, mis keskendub golfile, purjetamisele või joogale, matkareisi Aasias või Ladina-Ameerikas või kultuurireisi Euroopas.

Grupireisid on natukene piiravamad, kuna teie tegevused planeeritakse teie eest, kuid see võib anda teile ka palju energiat, sest kõik alates majutusest kuni transpordini on korraldatud, jättes teile rohkem energiat reisi nautimiseks ja uute inimestega suhtlemiseks

Vaadatud 1750 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
egiptuse mehed

harjutavad loomade peal ja pärast eesti naistega ja vahet polegi.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi