7 viidet petmisele

19.09.2021 23:25
Nelli Teataja Illustreeriv foto
Kommentaarid
8
Foto:

Kui hakkad oma partneri juures tuvastama selliseid käitumisjooni ja olekuid, võib kergesti tekkida kahtlus, et ta tegeleb üleaisaloomisega. Seda eriti siis, kui esindatud on mitu punkti.

1. Ta tõmbab pidevalt ja meelega tüli üles
Sa ei mõista, miks teil on järsku tühjast nii palju tülisid tekkinud? Tal võib olla keegi uus ja sisimas tegeleb ta alateadlikult juba sinu maha jätmisega, kuid nagu argpükstele ikka kohane, ootab ta, et sina teeksid esimese sammu.

2. Ta “unustab” sulle rääkida sellest, et ta käis eile õhtul väljas
Kallim ilmus öösel koju ja järgmisel päeval ta isegi ei maini sulle, miks tal nii kaua läks või mida ta täpselt tegi... Kahtlane, kas pole?

3. Ta kõhkleb ega soovi sinuga koos tulevikku puudutavaid otsuseid vastu võtta
Ilmselge märk sellest, et ta kas polegi tegelikult selle suhte jaoks valmis, kus te olete, või on tal silmapiiril terendamas mõni uus kallikene.

4. Teie seksielu on tundmatuseni muutunud
Ta ei taha enam sinuga voodirõõme nautida või on seni nii kirglik intiimelu muutunud igavaks ning tuimemapoolseks nühkimiseks. Kui see juhtus nagu välk selgest taevast, tekitab see paratamatult kahtlusi...

5. Ta on hakanud end sinu läheduses kergelt edasi-tagasi kõigutama
See on märk täielikust füüsilisest ebakindlusest. Ta teab, et ta on midagi valesti teinud ja sulle ka haiget ning alateadlikult on tal äärmiselt ebamugav oma vales elada.

6. Ta on hakanud sulle järsku palju kingitusi ostma
Süütunne tuli uksele koputama! Kui ta ei ole varem eriline kingituste tegija olnud, siis tõenäoliselt on tal midagi hingel, et ta tunneb nüüd järsku vajadust sind kalli kraamiga üle kallata.

7. Ta lõhnab kellegi teise järele
Lõhnataju ju ei valeta? Kui sa ikka tunned, et kallim on järsku hakanud kellegi teise järele lõhnama, siis tõenäoliselt on sinul ja sinu tajul õigus.Vaadatud 2097 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Saveeli Säga

Kui naine tuleb koju ja aparaadis poolik viinapudel, siis on asi ikke kahtlane küll.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi