Anne Veski sattus netirünnaku ohvriks

07.08.2022 23:15
Hillar Kohv Foto: A. Pärtel
Kommentaarid
20
Foto:

Kust võiks pärit olla umbes selline ütlemine, et „Kui õuna ja pirn on nii värsked, siis suudab Anne Veski ka värske olla?”

Õige vastus on, et nii ütleb armastatud laulja enda kohta ise – ja seda Maxima reklaamis. Samuti ka seda, et tema kuulus soeng sai alguse nii, et kui ta nägi, kui palju asjad teistes poodides maksavad, siis tal tõusid juuksed peas püsti.
Anne Veskil on lahe hääl, tuntud välimus ja küllaldaselt huumorimeelt, et mistahes roll edukalt välja kanda – seda ka reklaamiturul.
Siis aga tekkisid internetti libaklipid, kus Veskit halastamatult mõnitati. Siinkirjutaja uuris Maximast, mis toimub.
Maxima turunduse ja avalike suhete osakonna juht Tiia Schapel selgitab, et tegu on kahetsusväärse juhtumiga, kus Maxima reklaami on pahatahtlikult manipuleeritud.
„Oleme sellest sotsiaalmeediakeskkondadele teada andnud palvega autoriõigusi rikkuvat ja armastatud lauljat vääras valguses kuvav video eemaldada,” räägib ta ning lisab: „Tahaksin teile veel märkida, et Anne Veski osalemine Maxima reklaamides on inimeste poolt väga soojalt ja hästi vastu võetud. Inimeste tagasiside näitab muuhulgas, et Eesti inimesed on pidanud kõiki Anne Veskiga tehtud reklaame meeldejäävateks, soojadeks ja toreda huumoriga pikituks. Meil on olnud Eesti ühe armastatuima laulja Anne Veskiga väga hea koostöö, mh on ta ka enne reklaamikampaaniat juba olnud meie klient. Seda kõike arvestades taunime me kindlasti meie reklaamide manipuleerimist ning, nagu ka ülalpool märkisin, oleme sellest keskkondadele ka teada andnud.”Vaadatud 1183 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
We

Kas sa oled see fekaali- Mati we?

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi