Autoroolis kala ja kapsarulli õginud Brigitte Susanne Hunt sattus politsei tähelepanu alla

13.04.2024 19:05
NT
Kommentaarid
7
Foto:

Politseinik Marja Punakule jäis silma seltskonnarõõm Brigitte Susanne Hundi postitus roolis söömise kohta. Korravalvur väljendas tegevuse suhtes pettumust.

„Sõbrad, ma tahan teile meelde tuletada, et ma olen kõige suurem kalafänn, keda te teate!” pajatas Brigitte reedel oma Instagrami kontol. „Ja minu elu on päriselt nii glamuurne, et ma söön autoroolis lõhesuitsuvorsti ja kalapalle!”

Brigitte postitus jäi aga silma politseikapten Maarja Punakule, kes Twitteris maailma suurima kalafänni õhinat kõvasti jahutas: „Suunamudijate soovitused võivad olla toredad, aga täna pettusin BSHs, kes tegi kaks story't sellest, kus ta räägib, et sööb kana ja kala roolis olles. Kas ta mõtles, et istub juhi kohal ja auto liigub, ei tea. Loodetavasti mitte, aga hästi see ei kõla.” Punak lisas teksti lõppu teemaviited #kõrvalisedtegevused ja #autojuht.

Seepeale teatas BSH, et auto seisis kala neelamise ajal hoopistükkis parklas ning isegi mootor oli välja lülitatud. Et sellest veel vähe oleks, pistis ta hiljem veel kapsarulli autos naha vahele.

...ja siis tegi BSH veel rahva rõõmuks veel nalja kah: „Näiteks on kindlasti see ka suur probleem, et inimesed kuulavad Tre raadio kvaliteetset muusikavalikut ja suurepärast programmi liiga kõvasti ja see võib tekitada sisekõrva kahjustusi.”

 

Vaadatud 2215 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...

Mine koos oma härra sarvega ja võta kapsakalarull kaasa, läheb vaja.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi