Esimese kohtingu kehvad teemad

20.11.2022 21:25
Nelli Teataja Illustreeriv foto
Kommentaarid
4
Foto:

Esimesel kohtumisel on selliseid teemasid, mida oleks parem mitte puudutada isegi siis, kui ei ole lihtne teada, millest üldse teemat tõsta. Sest kui peamised jutud on ära räägitud, ongi nagu kõik öeldud.

Kui sa aga tahad selle inimesega veel kohtuda, siis ära hakka ilmast rääkima ja ära kiida kohvikut, kus te kohtute. Sa pead olema loomulik.  
Ja kuna stress ei tee kunagi midagi head, siis siin on nimekiri jututeemadest, millest oleks parem mitte rääkida.

Ära räägi oma eksidest
Isegi, kui su kaaslane üritab ise midagi välja uurida ja panna sind rääkima, ära parem ütle midagi. See on väga halb mõte.

Ära räägi oma tunnetest
Raske on mitte oma tundeid välja näidata, kui keegi sulle väga meeldib. Aga ka see ei ole hea mõte.

Ära kaeba, kui raske on üksi olla
Keegi ei viitsi esimesel kohtumisel teise hädaldamist kuulata. Ja lõppude lõpuks oleme me võimelised ka üksi suuri asju korda saatma.

Ära räägi poliitikast
Parem on mitte poliitikast rääkida, sest sa ei tea ju teise inimesi poliitilisi vaateid. Nii võidad sa ajas (ja hoiad energiat kokku), vältides mõttetuid debatte, mis võivad lõppeda tõelise katastroofiga.

Ära räägi seksist
Kindlasti ära puuduta seda teemat esimesel kohtumisel. Kui sa oled huvitatud tõsisest suhtest, siis ära hakka kiitlema sellega, milline sa voodis oled, ära näita ennast liiga kerglasena ja ära otsi üheöösuhet.

Ära räägi liiga palju oma elust
Kui sa oled huvitatud selle inimesega veel kohtumisest, siis väldi lõputuid monolooge, vastasel korral paistad sa liiga enesekesksena. Hoia natuke salapära ja keskendu rohkem sellele inimesele, kellega sul kohtumine on.

Ära räägi perest
Isegi kui sa elad ikka veel oma vanemate juures või kui su tädi teeb kõige paremat napoleoni kooki, siis esimene kohtumine ei ole kõige parem koht, et sellest rääkida. Esiteks hirmutad sa oma kaaslase ära, puudutades liiga ruttu isiklikke teemasid ja teiseks, kui sa tunnistad, et elad ikka veel vanemate juures, võid sa paista natuke lapsiku inimesena, kes ei oska ise oma elu elada. Räägi neist teemadest mõni teine kord.

Ära räägi abielust
Ja ära räägi abielust ka teisel ega kolmandal kohtumisel.  Kui sa just ei taha, et su kaaslane sedamaid põgeneb ning su oma elust kustutab. Abielust ei räägita esimestel kohtumistel vaid alles siis, kui suhe on tõesti tõsine ning tunded jagatud.

Ära räägi oma puudustest
Ära unusta seda kuldreeglit, et iseennast ei tohi kunagi alaväärtustada. Inimestele meeldivad need, kes on enesekindlamad. Ära kunagi unusta, kui tore inimene sa oled.

Ära räägi rahast
Isegi, kui sa rabad mitme koha peal tööd teha või teenid hästi, see teeb sulle ainult au. Aga esimesel kohtumisel ei maksa seda teemat puudutada.  Vaadatud 835 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
eKre pooltaja

Mina räägisin asjalikku juttu ühele baaris kidas Laar hävitas põllumajanduse ja kaka tõstis bensiini-viina hinda. Mutt saatis mu p...., ta oli kindlasti kas orav või lilla

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi