FOTOD ja REPORTAAŽ: Tallinna seksiklubis tehti pidu ja vanainimeste asja varahommikuni!

08.05.2024 14:40
Toomas Raudne, FOTOD: erakogu
Kommentaarid
23
Foto:

Suguelunditekujulised suupisted ja võrgutavad postitantsud – Swingerparty pidas lõbusat ja tegevusrohke sünnipäeva!

Laupäeval, 4.mail toimus populaarses Sauna Clubis (Club 69) üksjagu oodatud üritus, Swingerparty kaheksas sünnipäev.

 Peo korraldasid Sauna Club Tallinn ja Wrot Best Waffles in Tallinn. Tants ja seksitrall kestis järjepannu koguni kümme tundi! Külastajatest puudust polnud, särtsakas ja parasjagu erootilise maiguga pidu kestis hommikul kella kuueni välja.

Geiklubi on laupäeviti paarivahetajate päralt

Vahel ju tahaks natuke lõõgastuda, kogu sellest jamast eemale. Kasvõi korraks, kasvõi veidi vallatuhõngulise sensuaalse vabameelse õhkkonna kaudu. Sünnipäevapeole eelnes päris kõva reklaam. Isegi tuntud kohalikes raadiojaamades. Teavet ürituse kohta jagati Facebooki kaudu lausa kolmes keeles..

Tallinnas Sakala tänav 22a asuva Sauna Clubi näol on tegemist tegelikult hoopis geiklubiga.Täpne nimetus kohal Club 69, mis tõenäoliselt nime saanud rahvusvaheliselt tuntud sekspoosi järgi. Laupäeviti Sauna orientatsioon aga muutub, kella kaheksast õhtul kuni järgmise hommiku kuueni välja. Siis kogunevad sinna just mees-naine paarid, ja (seks)kaaslannat otsivad üksikud mehed ning naised. Teinekord peatakse laupäeviti klubis paralleelselt isegi „poissmeesteõhtuid” või „tüdrukuteõhtuid”.

Nüüdseks on juba kaheksa aastat svingerdatud

Taolisi paarivahetajate kohtumisõhtuid on klubis korraldatud praeguseks koguni kaheksa aastat. Ning nagu laupäevasel sünnipäevapeol veenduda võis, pole taolised „seltskonnaõhtud” sugugi populaarsust kaotanud. Neil pidudel ja selgi korral, oli kohale tulnud tõeliselt rahvusvaheline seltskond. Laupäeval viibisid kohalikele lisaks klubis näiteks õige mitmed paarid Lätist, Soomest ja ports härrasid Itaaliast.

Külalisi kostitas klubi sünnipäeva puhul tasuta suupistetega - spetsdisainitud glasuuritud suurte peenise ja vagiinakujuliste pulga otsas olevate keeksitaoliste maiustustega. Ka baarist pakutavad alkohoolsed joogid olid ehk väheke soodsamat hindadega, kui tavaliselt. Üks keskealine Soomest tulnud paarike viskas naljatamisi: „Pidu on küll lahe. Kuid ega me siia tegelikult sööma tulnud, ikka seksima!”.

Antud paar polnud tegelikult Saunaklubis esimest korda, varemgi on nad paaril korral Club 69 svingerdajate õhtutel osalenud ja lahkesti kohalikkegi üksikuid mehi ning paare kampa võtnud. Muide nad ei häbenenud tõepoolest midagi, seksisid täiesti avalikes lahtistes ruumides, mitte ei pugenud kuhugi „suletud uste” taha peitu.

Sissepääsu maksumus sõltub kellaajast

Kuidas pittu aga pääses? Põhimõtteliselt kinnisesse klubisse saamiseks tuleb esmalt aia taga väravas kella lasta. Seejärel läbi hoovi suure SAUNA sildi alt hoonesse siseneda ja sissepääsu eest maksta. Hinnaklass on küllatki diferentseeritud, kellaajast sõltuv. Sünnipäeva puhul soodushinda ei tehtud. Üksikutele meestele pääs sajast eurost (kohe peo alguses) kuni kuuekümneni (kaks tundi enne sulgemist)

Mees-naine paaridele oli sissepääs ülisoodne, kahekümnest neljakümne euroni. Tingimuseks aga, et nad pidid koos lõpuni olema, koos lahkuma. Kusjuures esimesed kaks paari said klubisse üldse vaid kümneka eest! Naistele on tegelikult kogu aeg tasuta sissepääs ning kahtlemata on neid viimastel kordadel aina rohkem svingerõhtutele tulema hakanud. Kas siis täiesti üksi või koos sõbranna(de)ga.

Naised sageli peenes ja elegantses sekspesus

Klubis on kaks paraja suurusega sauna (Soome saun ja soola/auru/Rooma saun) ning väike bassein. Basseini mahub korraga maksimaalselt kümme inimest. Klubi sisekord näeb ette, et peol tuleb olla kas aluspesus või veelgi mugavam variant, lihtsalt saunalina ümber (see antakse kohapeal tasuta).

Riided ja muu jäetakse spetsiaalsesse kappi, noh täpselt nii nagu harilikes saunadeski. Klubis võib loomulikult ka täiesti alasti ringi liikuda ja just nii osa mehi-naisi, õigemini julgemad, teevadki. Sünnipäevapidu muuseas ilmestasidki päris mitmed erinevates kostüümides noored naised, kes olid otsustanud oma ilu veelgi rõhutada, välja tuua.

Väidetavalt palju hubasem kui naaberriikides

Sauna Clubi eksterjöör pole kuigi pilkupüüdev, kuid interjöör on seevastu väga hubane, puhas, korralik, stiilne-õdus.

Palju parem õhkkond ja hoopis mugavam asju ajada, kui meil analoogsetes klubides. Pesemisvõimalused on head, samuti mõlemad saunad on mõnusad. Ning just paraja suurusega, erinevad toimetamistoad. Meile endile meeldisid rohkem just kiikedega ruumid ja see spetsiaalne sado-maso vahenditega varustatud Berlin-nimeline seestpooltlukustatav tuba. Mitte keegi ei pääse sinna segama, täielik privaatsus,” jäi Sauna Clubiga väga rahule kolmekümnendates paar Lätist, Riiast.

Sünnipäevapeol viibinud mitmed soome paaridki väitsid, et vähemalt Helsingis pole niivõrd lahedat ja regulaarselt toimivat svingerdamiskohta vastu panna.

Baaris sõlmiti uusi tutvusi ja tantsiti postitantsu

Sünnipäevapeo keskpunkt oli kušetiga ja pehmete istekohtadega ning pukkidega saalike koos baariletiga. Sealt ei puudunud paraja suurusega tantsupõrand stripipostiga.

Üllatavalt hea muusikavalik oli seekord. Peol tantsiti nii alasti, kui poolalasti. Mõni julgem naine tegi veidi joogisena isegi postitantsu, mis kulmineerus kas lahtiriietumisega või isegi partneriga seksi imiteerimisega.

Mis puutub baari, siis alkohoolsete jookide hinnatase olo küllaltki normaalne. Näiteks pooleliitrise pirnisiidri sai peol kätte kuue ja poole euroga. 

Intiimvahekorrad vaid kokkuleppe alusel

Klubi põhireegel on: küsida võib svingerite õhtul kõike ja kellelt tahes. Kuid kui saad eitava vastuse, siis pead sellega leppima, seks toimub vaid mõlema osapoole vabatahtlikkuse alusel. Kes sellega ei lepi ja lärmama kipub, võidakse svingerdajate õhtult välja visata ning halvimal juhul antakse üldse edaspidine sisenemiskeeld.

Sünnipäevaõhtu kohta ütleks nii, detailidesse laskumata, erutavat seksuaalset visuaali oli küll ja küll!

Turvaline seks on aukohal

Päris mitmetes kohtades klubis vaatasid vastu alused kondoomikuhjadega. Marki täpselt ei mäleta, kuid tegemist täiesti korralike kummidega, vastavate tuntud kaubamärkidega. Samuti polnud puudust väiksematest libestitest.

Keskmisest vanusest rääkides, siis noorimad paarid kusagil varasemates kahekümnendates. Vanimad hallipäised (üksinda tulnud) härrasmehed vahest isegi üle kuuekümne. Kuid peamiselt ikka, valdav enamus, vanusegrupp 30-40.

Muuseas püsiklientidele lisaks on viimaste kuude lõikes - loomulikult sünnipäevalgi - küllalt palju „uusi nägusid” näha olnud. Kes siis lihtsalt uudistama tulnud või oma kaaslasega uusiseksiseiklusi otsimas.

Vaadatud 7289 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
viimsi tõusikud

nõuavad rauli pumpama!

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi