FOTOD: Soome firma tõi turule tampoonid meestele

16.11.2023 12:50
NT
Kommentaarid
1
Foto:

Menstruaaltoodete poolest tuntud Soome bränd Vuokkoset toob turule meestele mõeldud tampooni. Ettevõte teatab, et eesmärk on aidata vähendada soolist ärevust ja rahulolematust. Vuokkoset kirjutab oma pressiteates, et soovib osaleda arutelus hügieenitoodetes väljenduva soolise identiteedi üle.

Jah, need tampoonid on mõeldud nendele meestele, kellel puudub väike roosa roigas ehk polti pole, on hoopis mutter. "Valime ju poeriiulilt lõhnad, šampoonid ja nahakreemid, mis näevad välja nagu meie ise," selgitas firma esindaja.
Seega, pakendil puuduvad traditsioonilised menstruatsioonipildid aga toode ise on jäänud muutumatuks ehk tavaliseks tampooniks. "Menstruatsioonid ei ole ainult naiste probleem, sest ka transmeestel ja mittebinaarsetel inimestel võib olla emakas ja menstruatsioon," seisab teates. Vuokkoset uut toodet lansseeritakse esialgu valitud K-Marketi kauplustes Helsingi piirkonnas. Suurem partii tuleb müügile aasta lõpus.

Kui nüüd alumise londi omanikud kurvaks jäid, siis lohutuseks fakt, et (kasutamata!) tampoonid on ka väga hea lõkkealgatuse materjal, seda just kriisiolukordades. On teada kriisikoolitajaid, kes on ühest tampoonist tõmmatud vatitupsudega süüdanud 40 lõket! Seega, kõik Soome jõulukinke soetama!

Vaadatud 4905 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...

Tampoon urruauku.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi