FOTOD: Suure-Lähtrust leitud vastsündinu ema läks pärast sünnitust Londoni moenädalale?

11.03.2024 19:25
NT
Kommentaarid
17
Foto:

Läänemaal Suure-Lähtrul tõi pererahva koer 5. veebruaril taluhoovi vastsündinud lapse surnukeha. Politsei käivitas ulatusliku maastikuotsingu imiku ema leidmiseks. Tänu rahvusvahelisele koostööle suutis politsei tema isiku ja asukoha kindlaks teha ning Maroko politsei pidas ta kinni.

Vastündinud poja hüljanud 31-aastane naine lahkus Eestist, kuid jätkas aktiivselt Facebooki kontol postitamist. Loetud päevad hiljem ehk 19. veebruaril postitas ta foto endast väidetavalt Londoni moenädalal, läikivas kleidis, käes klaas mullijoogiga, nägu naerul.

Politsei vihjas varem, et naine võib olla ebastabiilses vaimses seisundis, sellele võivad viidata ka tema järgnevad postitused. 27. veebruaril postitas ta näiteks selliseid lauseid: „Tulge ja laske mind mind maha, aga ma ei anna kunagi alla. Elagu vabadus, seiske rõhumise vastu!” ja „Kas sul on piisav usk endasse, et edasi liikuda, isegi kui kogu maailm on teie vastu, mõõgad käes?”.

Päev hiljem kirjutas ta „Lõpp on lõpp. Kui minna, siis minna boooooom-boooooom.”

„Mu 30. sünnipäev jääb mu viimaseks. Hästi elatud elu,” kirjutas ta 29. veebruaril, jagades mälestust oma sünnipäevast. Loetud päevad enne vahistamist avaldas ta foto, millele pani nimeks „Vang”.

Eesti politsei jaoks on järgmine ülesanne jätkuv tõendite kogumine ja naise Eestile väljaandmise menetlus See võib omajagu aega võtta, sest vaatamata koostööle Interpoliga ei ole Maroko puhul tegemist Euroopa Liidu liikmesriigiga.

Vaadatud 15777 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Tammejuure Mahetalus

Telesaates ütles tema õde, kuidas nad koos saunas käisid ja Kairi jäi pärast neid sinna üksinda edasi viibima. Miks siis? Kas seal toimuski sünnitamine? Ju oleks lapse saamine pärssinud tema liikumisvabadust, mida emand väga armastas.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi