FOTOD: Tallinnas on käimas Eesti esimene nokujooks!

02.06.2024 15:10
NT
Kommentaarid
11
Foto:

Jah, lugesid õigesti! Spordiüritus nimega nokujooks on tõepoolest käima lükatud ning toimub üle Tallinna. Tegelikult on lubatud nokujooksust osa võtta ka väljaspool pealinna, aga esialgu on kõik osalejad pidanud targemaks just Tallinnas asi ära teha.

Spordiürituse põhimõte on selles, et võistleja peab tegema nokukujulise jooksu ning sellest tekkinud kaardipildi üles laadima. Võistluse korraldanud ansambel Teravmoon kirjutab, et nende Facebooki lehel enam ühtegi totrat mängu ja võistlust ei toimu ja nad eelistavad kõigile jooksunokuga vastu vahtimist lajatada.

Võistlejad on siiani olnud entusiastlikud ning linna peale on mitmeid väärikaid nokusid ilmunud. Võistleja Birgit kasutas aga „dopingut” ja laadis üles naiste maijooksu raja, mis meenutavat samuti meessoost suguelundit. Selle eest andsid korraldajad pool punkti ja ergutasid Birgitit ja teisigi rohkem pingutama.

Parimat nokujooksjat välja ei selgitatagi, vaid osalejate vahel läheb igasugust head ja paremat loosi. Kellel nüüd jooksukingad jalga hüppasid, siis võtku teadmiseks, et võistlusel saab osaleda 10. juunini. Seda saad teha SIIN.

Vaadatud 5135 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
tere

pederast

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi