Igor Mang nägi paanikat ette

22.03.2020 21:20
Gert Liivamäe
Kommentaarid
6
Foto:

“Selle aasta element metall tähendab agressiivsust, ekstreemsust, rahutust ja tavaliselt kasutab seda metalli sõjavägi. Kuna rotiaasta iseloom vastab öisele ajale, mil inimesed näevad und, siis reaalses elus tuleb sündmusi, mis tunduvad pigem unenäolisena kui reaalsena. Kaob usk sea aastal tehtud plaanidesse ja need tuleb ümber teha, lähtudes rotiaastal välja kujunenud olukorrast.”

Nii kirjutas astroloog Igor Mang raamatukeses “Astroloogiline prognoos”, mille ta andis välja eelmise aasta lõpus. Nii mõnigi inimene on sotsiaalmeedias osundanud, et Mang oskas praegusi dramaatilisi kogu maailma mõjutavaid sündmusi ette näha.  Tõepoolest – asjaolu, kuidas koroonaviirus on kogu maailma elu muutnud, kuidas see hävitab majandust ja aktsiaturge, tundub ebareaalsena.
Mang andis teist aastat ise välja oma ennustused algavaks aastaks vihikus “Astroloogiline prognoos”. Seni ilmus tema ennustus Maalehe vahel, aga Maaleht katkestas koostöö Mangiga, kui selgus, et astroloog oli Kadrioru puuõõnsuses ühele naisele ligi ajanud põhjendusega, et tahab naise tšakraid avada.
“Roti ilmumine inimelu kohtadesse tekitab paanikat ja hirmu. Algav aasta loobki hirmu atmosfääri ja õhus saab olema palju ärevust. Paanilist õhkkonda võib tunda eriti kevade hakul, sest aprillis on näha palju ebastabiilsust ja majandusliku olukorra halvenemist. Inimesed koguvad vett ja toidutagavarasid, kartes lähenevaid looduskatastroofe ja sõda,” kirjutas Mang.Vaadatud 2002 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
am

Vaatasin ka tema ennustuse videot üle.Okei.kevade kohta võib tema ütlusi päris paika pidada,aga siis hakkas ta soiuma.kuidas noored hakkavad kliimat muutma ja muid jaburdusi rääkima,mis näitab,et on ikka võlts inimene ja aferist.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi