Juhtkiri: Head uut aastat!

03.01.2021 23:10
Birgit Padur
Kommentaarid
2
Foto:

2020. aasta ületas igasugused ootused ja seda nii heas kui halvas mõttes. Maailma mastaabis toimus asju, mis mõjutavad ka meie elu siin väikeses Eestis.

Kui aasta algas veel võrdlemisi positiivselt, siis esimese kolmandiku lõpp oli juba üsna masendav. Harjuda tuli uue reaalsusega. Teise kolmandiku lõpus taastus mõneks ajaks meil eriolukorra eelne aeg ning paljud eestlased said siiski suve nautida. Seekord siis paljuski ka Eestis puhates. Kolmanda kolmandiku lõpus oli aga selge, et tulemas on teine laine ning varem või hiljem kaasnevad sellega teatud piirangud.
Nüüd oleme 2020. aasta viimase kolmandiku lõpus. Jõulupühad selja taga ning kohe tervitamas uut aastat. Teatud sektorites on olukord üsna nüri, erinevalt kevadest ei jagata riiklike toetusi ning Harjumaal ja Ida-Virumaal on kehtestatud mitmeid piiranguid. Eks näeme, kas mingi aeg on need piirangud ka üleriigilised. Samas jõudsid esimesed koroona­vaktsiinid Eestisse ning sellega ­nähakse pimeda tunneli lõpus mingitki valgust.
Usun, et selle aasta uus­aastalubadused erinevad varasematel aastatel tehtutest. Samas kohati pole midagi muutunud, enesega tuleks ikka tegeleda, et nii füüsiline kui ka vaime tervis oleks korras. Igatahes pole lootus kadunud ning ootused ja panused 2021. aastale on kõrged. Uuel aastal uue hooga vältige vanu vigu!Vaadatud 387 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
hobu

Saatke valitsusele kott kaeru.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi