Juhtkiri: Täna linnapea, homme Eesti valitseja

30.06.2019 19:10
Toomas Leito
Kommentaarid
3
Foto:

Mihhail Kõlvart on olnud linnapea mõned kuud, kui juba on ta pannud endast kõnelema kui karmi käega vennast. Alluvad kardavad teda, asju ajab ta süsteemselt. Ei usalda kedagi. Aga mis peamine – ta on otsustaja. Kui vaja, läheb läbi seina.

Reidi tee laiemaks ehitamise lahendas asiaatliku kavalusega. Rohelistele lubatud kitsam variant pandi riiulisse ja ehitatakse ikkagi üks sõidurada juurde. Linnapea vabandas looduskaitsjate ees, kuid asi oli tehtud. Rohelised ahmisid vaid õhku.
Tallinna televisiooni rahastamise kraanid keeras ta ilma lärmita kinni. Kas telekanal ellu jääb, pole teada. Kuluaarides sahistatakse, et taganttorkija on tegelikult abilinnapea Aivar Riisalu, kes tahtvat telekanali hinna alla lüüa ja siis müüa ühele meediamogulile. Kõlvartil on ükskõik, sest ta elab venekeelses inforuumis.
Nolani filmiprojekti blokeerimine oli jõuline ja selge. Kui ameeriklased tahavad siin filmida, siis peavad nad toimima Kõlvarti reeglite järgi. Laagna tee suletakse ajutiselt ja piirangutega.
Kuluaarides sosistatakse, et mehel on ambitsioon Keskerakond üle võtta ja Ratas pensionile saata. Mina küll ei imestaks, kui mõne aasta pärast on Eesti valitseja korea juurtega kaval Kõlvart.Vaadatud 969 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Mihkli unenägu

Tihti läbi une sügan käega mune ja mõtlen küll on kole elu neil kel üldse mune pole

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi