Kapuutsiga prügi­perverdist sai ­armusuhte osaline

04.10.2020 23:35
Mati Lootus Illustreeriv foto
Kommentaarid
12
Foto:

Linnaparkides ja äärelin­na­des luusivaid eriskummalisi mehi erutab kõik see, mis on seotud võõraste intiimeluga.

Suur ülemaailmne prügi­koristuspäev on nüüd siis selja­taga. Mida kõike sealt päevavalgele  tariti. Taevas oli kõige tunnistajaks ja pidi häbenema silmad peast, nähes millega meie kallid maalased võivad hakkama saada. Jätame planeedi kaugemad maailmajaod mängust välja, sest sealt laekuvad  kokkuvõtted  alles  paari kuu pärast. Vaatame hoopis oma metsa ja mereäärde.
Kes ei kartnud oma käsi mustusega määrida? Tase oli igatahes kõrge. Suursaatkondade diplomaadid küürutasid rannaribadel,  kummikindad käes ja korjasid konisid,  et iga plärutõmbaja kuritegu üle lugeda ja tulemused koduriiki saata. Õhtul nägime aga kõikides tekekanalites virnades   varandust, mida vabatahtlikud rohenäpud ja prügikollid ühe päevaga maalt ja merest välja tõid. Kümnete võssa veetud autorehvidega oleks saanud varustada kõiki Türgis osalenud WRC rallimehi, kes pidid kivistel mäeahelikel, pisarad silmis, kalleid rehve purustama ja edetabeli punkte  konkurentidele loovutama. Rehvide kõrval tuli merepõhjast välja terve voodi, millel linad ja tekk peal, padjast rääkimata. Heida või kohe magama.

Tühja taara ja seksikraami jahil
Kohalikel ­parmudel-prügikollidel olid aga mängus omad huvid. Märgistatud taara peale käis karm jaht ja õhtuks küündis see  ministri päevapalgani. Prügikollide seas on aga ka niisuguseid tegelasi, kes huvituvad ainult teatud riideesemetest: naiste püksikutes, rinnahoidjatest, kasutatud kondoomidest ja muust sedalaadi erutavast kraamist.  
Teleuudisteski vilksatas korraks Emajõe ääres soliidne vabatahtlik  härrasmees, käes mummuline D-korviga rinnahoidja, mille õnneuimas paarike oli  kaldapealsel põõsastesse  heitnud. Sellisele kraamile peavad aga pervertidest prügi­kollid erilist jahti.  
Muidugi, ega ainult harvad prügikoristuspäevad nende himu ei rahulda. Vaja oleks rohkem värskemat ja lõhnavat kraami. Pista rannas leitud bikiinid või põõsastesse heidetud  püksikud põue, panna nad ööseks padja alla ja tõmmata naise kordumatut kirbet lõhna sõõrmetese. On alles bukett!
Sestap luusivad pervertidest prügikollid nädalalõppudel ringi ka linna parkmetsades. Nad võivad haarata isegi  ülivärsket saaki ööhämaruses pinkidel paarituvatelt armastajatelt , kes kähkukat tehes püksikud  kaarega kõrvale viskavad.

„Las see mees naudib ka sind...”
Üks noorsand, kes oma sekretäri igal reedel Männiku tee äärsesse karjääride vahelisse metsatukka sõidutab, et preiliga graafikukohaselt seksida, on mitu korda sattunud kapuutsis mehe peale, kes täiesti süüdimatult põõsas passides pärast paarikese vahekorda  auto juurde tuleb ja naise püksikuid endale palub. “Haige pervert!“ kiljatab neiu, kui seda kuuleb. Tema seksinäljane ärimehest partner aga mõistab õnnetu, vaese ja  kiimase mehepoja tundeid ning tuuleklaasi alla lastes ulatabki pervole kaaslase märgunud püksikud.
„Ära nuta, musirull. Las vaene mees tunneb ka sinust naudingut. Lähme kohe poodi ja ostame  Sulle  uued ja uhkemad.“
Kapuutsiga perverdil oli aga oma asjaajamistes Tallinna ümbruse rohealadel omajagu tegemist. Ta pidas isegi väikest arvet autode üle, kes suurelt teelt kõrvale põigates  regulaarselt metsaradade seksodroome kasutasid ja aimas, millal paarike võib sinna uuesti  saabuda. Pervert teadis, et pattu tehti auto tagaistmel ikka abieluväliselt ja  see küttis üles ka piiluja erootilisi fantaasiaid. Mõnikord hiilis ta auto juurde just paarikese ühtimise aegu  vaatas hiirvaikselt aknast sisse ning nautis õnnelikega koos kiimast orgasmi.
Viimasel ajal olid aga enamus autode taga ja küljeklaasid tumedaks toonitud ja piilujal ei õnnestunud peale auto rappumise erilist naudingut saada.   Kapuutsiga pervole olid aga maiuspaladeks paarikesed, eriti pikakoivalised siresääred, kes auto kitsukesel istmel õiget orgasmi kätte ei saanud, vaid kiirustasid seda kõrvalolaval lillevälul nautima. Reeglina haaras mees   pakiruumist kaasa kirjulillelise teki ning külmakastist pudeli šampanjat.
Niikaua kui neidis  lilleväljal õiteilu nautis, pani mees paika kondoomi.Ega pikemaks eelmänguks tavaliselt aega olnudki ning poosegi jõuti kasutada vaid paari-kolme, mis paarikese hoogsa spurdiga õnne tippu viisid.
Põõsas passiv pervo oli samuti orgasmi äärel, hoides tagasi oma spontaanseid ­häälitsusi.

Kiire põgenemine jättis suure saagi
Üks südapäev jäi tolles metsatukas aga  kõigile meelde. Kui asjaga oli ühele poole jõutud, šampa joodud ja karvase rinnaga isand, suits suus, naise kõrval  auru välja lasi, katkestas vaikuse autosse jäetud mobla helin.
Tavaliselt lülitavad seksijad telefonid välja, aga seekord see ununes. Vastuvõetud kõne võttis kuulaja näo tõsiseks ja muutis ta tujutuks.  
„Kus Sa küll peidad ennast,  keegi ei saa sind kätte,  tule ruttu koju, meile on sisse murtud...“ kuulis armatseja.
Mees  lippas  lamava armukese juurde, kes ikka veel porgandpaljalt täies alastuses päikesepaistet nautis .
„Pane kohe riidesse, mul on kodus jama kaelas! Tee peal seletan...”
Neidis jooksis kiiresti põõsasse pissile, haaras siis seeliku, topi ja ridiküli ning jooksis auto juurde. Lillevälule jäi maha plekiga tekk, jalast heidetud püksikud, suitsupakk ja tühi vahuveinipudel. BMW X-6 tõmbas tuurid üles ja tagurdas mootori kiunudes tupikust välja, tegi tagasipöörde ja  kiirendas asfaldile jõudes kummide vilinal linna poole.
Põõsast mängu jälginud pervole oli toimunu restoranis käiguga võrreldav sündmus. Ta nuusutas maha jäetud kraami üle, pakkis teki kokku ja peitis pitsilised püksikud sinna vahele. Siis pistis kogu kraami kilekotti, et lõhn ära ei haihtuks,  võttis põgenenud  isanda kallist suitsupakist lõhnava sigareti ning istus kännule, et tallatud lilledega seksodroomi ääres toimunu  veelkord  läbi elada.Vaadatud 2293 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
..

ots on kogu aeg sees.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi