Naine on hädas reisilt toodud mehega: kebi koju, türklane!

09.06.2024 17:30
Margarita Müntze
Kommentaarid
31
Foto:

Eesti peo- ja möllulõvi Kairit (29), sõprade seas tuntud ka humoorika nimega Pihv, kurdab, et Türgist kaasa toodud tõmmu poiss-sõber, kellest kahjuks asja ikkagi ei saanud, ei kavatsegi kodumaale tagasi minna, vaid elab parasiidina Kairiti korteris ja nõuab valjul häälel enda tagasivõtmist.

"Kuradi mustperse," põrutab Kairilt vihaselt oma endise kallima pihta ja jätkab: "Magatasin, söötsin ja jootsin pool aastat, ikka vaatas kõrvale ja tööle ei kavatsenudki minna."
Türki sattusin ma täiesti juhuslikult, sõbranna pidi mehega minema, aga läks enne lahku ja otsustasime koos minna halastusseksi otsima. Ette kiirustatult olgu öeldud, et mina tulingi koos mehega tagasi.
Juba esimesel õhtul näkkas kohalikus klubis, lõpetasime muidugi voodis, hommikul teatas Altan, et ei kavatsegi hotelli- toast lahkuda, seega veetsimegi pea nädala kõik kolmekesi kaheses toas. Sõbrannal ei olnud just võib-olla kõige mugavam, aga armastuse väe vastu ei saanud. Altan tutvustas end autoremondifirma omanikuna, aga Alanya linna peal välja tegema ei kiirustanud. 

Kui lahkumise aeg oli käes, lubas Altan, et tuleb mulle Eestisse järele, müüb oma autoremondifirma maha ja tuleb järele, käed on tal kuldsed ja raha jagub, muretseda poel vaja.
"Varsti oligi mu tõmmu prints kohal, elama hakkasime minu kahetoalises Mustamäe korteris, paar esimest kuud olid täitsa toredad, kui nüüd järele mõelda," meenutab Kairit heldimusega.

Üks pettus ajast teist taga
Sellest sain ma varsti aru, et mingit autoremondifirmat ei olnudki ja raha ilmselt ka väga kauaks ei jätku. Kui aru pärisin, siis tuli palju põiklevaid vastuseid. Lõpuks leidsin vana klassivenna kaudu talle ka töökoha tunnustatud autoremondifirmas, kuid kohapeal selgus, et Altan polnud kunagi vist isegi kruvikeerajat käes hoidnud. Sõber ütles, et sel türklasel on kõik näpud pöidlad - millegagi ei saa hakkama. Lisaks häbile valdas mind ka suur viha tema valede tõttu. Neid valesid tuli nagu Vändrast saelaudu. „Põhimõtteliselt oskas ta valetada ja asja enda kasuks pöörata peaaegu igas valdkonnas, see on vist mingi lõunamaine eripära," mõtiskleb Kairit.

Näitasin ust
Ka seltsielu läks meil järjest viletsamaks, eks seda varjutasid muidugi ka tema muinasjutud. Raha tal päris otsa ei saanud, sest väidetavalt pidi ema talle saatma igakuiselt raha, millest Eestis elamiseks pidi piisama. Viimasel kuul hakkas ta lausa mind juba süüdistama meie suhte halvenemises; kui mina käisin sõbrannadega väljas, olin ma lits, kui tema käis väljas, veetis ta lihtsalt mõnusalt aega ja värskendas ennast.
Kaua ma teda ikka toidan ja magatan, aitab küll, ja viskasingi ta välja! Minu juurest ära minnes läks ta Tallinna kõige odavamasse hostelisse elama ja paar päeva oli isegi vaikus, aga kus siis alles hakkas sõnumeid tulema! Telefon piiksus iga 10 minuti järel, üks vabandus ja vale teise otsa.

Eesti ehitaja lööb korra majja
Kuu aega hiljem oli ta mulle endalegi segastel asjaoludel minu juures tagasi, põhimõtteliselt tuli sisse ja ütles, et tema ei lähe kuhugi, kuna pole lihtsalt kuhugi minna. Lubasin tal mõned päevad olla, kuid päevadest said nädalad ja soovimatu parasiit ei kavatsenudki lahkuda, lösutas päevad läbi arvutis. "Ega siin muud ei aita kui pean ööklubist mõne ehitajaametit pidava turskema selli endagks kaasa tirima, kes korra majja lööb ja mind Türgi parasiidist vabastaks," kuulutab Kairit alias Pihv kurjakuulutavalt..

Vaadatud 33446 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
luti kebabi!

kaka kallas

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi