Kevade-Arno süsti saamist ei pelga

11.04.2021 23:15
Hillar Kohv Foto: Delfi
Kommentaarid
11
Foto:

“Lähen homme juba teist koroonavaktsiini saama. Loodan, et olukord läheb paremaks, istun põhiliselt kodus,” kinnitab end rahva südametesse mänginud Arno Liiver.

Arno Liiver oli optimistlik ning ütles, et tal on juba üks koroona­vaktsiin käes ning kohe läheb teist vaktsiini saama.
Küsisin, et kas ta ei karda, et mürki kehasse süstitakse, et vaktsiin sisaldab ju ka koroonaviirust? Arno Liiver ütles, et ah, mis siin ikka karta. Kui vaktsiinid tehtud, siis ehk läheb olukord ka paremaks ning saab kodust välja minna. Praegu pidi ta istuma põhiliselt kodus ja vaatama televiisorit. Telekanaleid pidi tal vaadata olema seitse.

Hea meelega teeks tööd
Küsisin sedagi, et kas talle, kui sajandi popimale Arno Tali osatäitjale, pole pakutud mõnda filmirolli mõnda uude filmi või telesarja. Selle peale naeris Arno Liiver, et mis filme praegusel ajal ikka tehakse, kui on see eriolukord. Kui keegi sooviks Arno Liiverit saada mõnda filmi või telesarja mängima, siis on ta sellega kindlasti nõus.
Arno Liiver avaldas soovi ka oma tütrega suhelda, kui olukord muutub leebemaks. Tööd pole Arno Liiver siiani leidnud, sest tööd, mis sobiks, pole. Suvel saab vast taas metsa marjule minna, kui marjad ikka ­kasvavad.
Soovisin Arno Liiverile head tervist ning suve poole helistan talle jälle, et teada saada, kuidas meie armastatud Kevade- Arno ehk Arno Liiver elab ning loodame, et koroonavaktsiin talle midagi halba ei tee.
Eks koroonavaktsiiniga oli Arno Liiver nõus põhiliselt seetõttu, et see jama saaks läbi ning saaks kodust välja. Kui kaua sa ikka kodus istud ja televiisorit vaatad? Televiisor pasundab ju samuti päevast päeva koroonaviirusest.

 Vaadatud 1339 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Hullar Kohva - Uba

Omal ajal oli Teele kogu aeg purjus. Kogu Paunavere sai tripaka.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi