Kodu saab puhtaks ka heade mõtete, mitte ainult soola ja salveiga

05.05.2022 11:10
Kaire Kenk-Jokinen
Kommentaarid
0
Foto:

Kodus peaks valitsema harmooniline energia, mis sobib kõikide pereliikmetega. Kodune õhkkond peaks mõjuma emotsionaalselt positiivselt ning kodu peaks olema igale pereliikmele koht taastumiseks ja jõu kogumiseks.

"Seepärast tulebki oma kodu energeetilise puhastamisega tegeleda sama põhjalikult nagu me tegeleme iseendaga," ütleb energiaterapeut ja kanaldaja Ilona Sibold. "Mõnikord tuleb kodu energeetilise puhastamisega tegelda lausa iga päev. Eriti neil, kel energiatase madal või kodus pidevad konfliktid üleval."
Ilonal on võime lugeda energiat, näha inimeste probleemide algpõhjuseid ja aidata neid muuta ning avada inimestes peidus olevad intuitiivsed võimed. Ilona on FFT Free Falling Technique® tehnika looja ja õpetaja. Selle tehnika abil on võimalik vabaneda valedest uskumustest, negatiivsusest, blokeeringutest, valudest, haigustest ja väljuda ohvrirollist.
"Meie kodu energia on meile väga oluline! Meie kodu energia vajab samasugust tähelepanu ja puhastust nagu meie enda energia," rõhutab terapeut, kes õpetab energeetilist puhastamist FFT Free Falling Technique® tehnika abil. FFT Free Falling Technique® tehnika peamine võlu seisneb selles, et see on ülikiire ja ülitõhus. "See tähendab, et energia muutmisel ja negatiivse energia (piirav uskumus/kahjustav mõttemuster/trauma/ negatiivne emotsioon) eemaldamisel ei pea tundma suuri tundeid ja kogema kannatust või nutuhooge. See tehnika töötab ka siis, kui inimene midagi ei tunne," ütleb Ilona.

Puhastumine läbi iseenda
Ilona kodu energeetilise puhastamise seanss  on nö. tavapärasest täiesti erinev. "See toimub läbi inimese enda, läbi tema enese mõtete, tunnete, aistingute," selgitab terapeut. "Sest mida kõrgem on inimese nergiatase, mida kõrgem tema vibratsioon, seda paremini ta end omas kodus tunneb. Mis muidugi ei välista, et ka väliseid "abimehi", näiteks kellukesi, kasutada ei tohiks."
Seansi alguses (Ilona korraldab ka kaugseansse (selgituseks, et kaugseanss ei toimu arvuti vahendusel) ja 1:1 seansse arvuti vahendusel) palub ta kõikidel osalejatel leida endale mõnus istumiskoht, kuulata juhendajat rahulikus lõdvestunud meeleolus. Seansi ajal võib tunda suhteliselt ebameeldivaid aistinguid kihelusest peavaluni, kuid need on mööduvad ja muretseda ei tasu ka siis, kui inimene üldse mitte midagi ei tunne. "See ei tähenda, et energiad inimese sees ei liiguks," lohutab Ilona. Ilona seanssi saab kuulata ka Youtubest.
Inimesed peavad oma kodu energiaga tegemist küüll väga oluliseks, ent õigeid tööriistu puhastamiseks ei tunta. Teisisõnu – tuntakse väga hästi kõiki välispidiseid abivahendeid kodu puhastamiseks alates salveiga suitsutamisest ja soola riputamisest, kuid tegelikult määravad kodu energia ära ikkagi need inimesed, kes seal elavad, samuti see, kas kodus on lemmikloomi, nendib Ilona.
"Teie lähedased vibreerivad erinevatel sagedustel, päeva jooksul need sagedused võivad muutuda. Mida kõrgemad teie enda ja teie lähedaste sagedused on, seda parem. Tähelepanuväärne on fakt, et isegi siis, kui vaid ühel inimesel on kõrgem energiasagedus, mõjutab see teisi pereliikmeid positiivselt."
Teine oluline faktor on kodumaja enda energia. "See sõltub nii inimestest, kes seal enne teid on elanud, kui ka nende varasemate elanike energiatasemest. Kolmandaks kodu energeetilise puhtuse määravaks faktoriks kõik teid kodus ümbritsev – alates mööblist kuni pudipadini. Segadus minu ümber väljendab segadust minu sees , ütleb vana mõttetera. Seetõttu ongi suur abi koristamisest – asjadel ei tohi lasta enda ümber kuhjuda. Ärge kuhjake enese ümber mälestusesemeid, nii takistate teed uuele, mis võiks teie ellu tulla. Vanu esemeid tuleb säilitada valikuliselt, vanad fotod digitaliseerida. Palun tehkem vahet klammerdumisel ja kollektsioneerimisel," rõhutab Ilona. Matusefotosid ei soovita ta kindlasti oma kodus paberkujul säilitada. "Ning kodus koristada, ja eriti üleliigset kraami välja visata tasub alati hea tuju ja rõõmsa meelega, koristamine ei tohiks olla vastumeelne," rõhutab Ilona.

Koristada, tuulutada
Esimene samm kodu energeetiliseks puhastamiseks ongi kõige üleliigse eemaldamine. Kodu energeetikale mõjuvad rusuvalt vanad peeglid, kuivanud lilled, katkised kellad ning kõiksugu ebavajalikud esemed. Kodu energeetikat kahjustavad ka esemed, mis on kingitud inimeste poolt, kellel on kodu elanike suhtes halvad mõtted või kavatsused.
"Välistest" abimeestest kodu energeetilisel puhastamisel soovitab Ilona elamise tuulutamist. "Eriti hästi aitab pärast peretülisid. Tolm tekitab seisvat energiat. NIng aeg-ajalt tuleks oma elamise sisekujundust uuendada, sest kõikidel värvidel on oma energeetiline sagedus." Koristamist lõpetades võiks majapidamises helistada kellukesi, tuulekelli. Põletada viirukit.
Ülitundlik inimene ei tohiks oma koju koguda erinevaid kristalle-poolvääriskive, sest kõik poolvääriskivid mõjutavad teie enda ja teie kodu energiat. Kristallid teie läheduses mõjutavad teid kogu aeg,  võnguvad erineva sagedusega, ei oska lõpetada. Leidke endale üksikud kivid, mis teid kõnetavad, ning kindlasti ei tohiks neid uisapäisa anda lastele.
Sarnane tõmbab sarnast. Energia kuhjub. "Sinu kodu hakkab ligi tõmbama just sellist energiat, mis kodus valitseb. Igaühel on võimalik aru saada, milline energia teie kodus – täpselt niisugune, kuidas te end omas kodus tunnete. Oluline on hea energia hoidmiseks ka see, kuidas me oma koju sisse astume, kuidas oma elamisest lahkume. Ikka rõõmsalt, tänutundega, soovitab Ilona.

Vaadatud 2023 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi