Kontori sisustamine – kuidas valida õiged kontoritarbed?

10.11.2019 23:00
Fotod: Shutterstock.com
Kommentaarid
0
Foto:

Plaanis on kontori sisustamine? Kuna esmatähtis on funktsionaalsus ja nutikas ruumikasutus, siis tuleb teha korralik eeltöö. Loe 1a.ee nõuandeid ja soeta vajalikud tarbed nutipoest!

Lisaks praktilisusele, funktsionaalsusele ja esinduslikkusele on kontori sisustamisel oluline, et ruum tõstaks töömotivatsiooni. Kuigi ruumi sisenejal peaks tekkima meeldiv emotsioon, on veelgi tähtsam, et ruumis päevläbi viibivad töötajad tunneksid end mugavalt. Õige atmosfääri loovad õigesti valitud kontoritarbed – loe valiku lihtsustamiseks 1a.ee nõuandeid!

 

Väldi asjade kuhjumist

 Mis võiks olla ebameeldivam, kui paberite alla mattunud töölaud? Selle vältimiseks on kontori sisustamisel oluline luua võimalikult palju võimalusi asjade hoiustamiseks. Kui mööblist lähtuda, siis mahukate sahtlitega kontorilauad- ja kummutid on lausa hädavajalikud. Lisaks soovitame soetada suurema koguse mappe ja registraatoreid ning pabeririiuleid, mis hoiavad vajalikud dokumendid alati kindlas kohas ja kontori üldmulje puhtana.

 

Soeta ergonoomilised töövahendid

Pikad tööpäevad kontorilaua taga on kurnavad nii kehale kui vaimule. Töökeskkonna saab aga erinevate vahenditega oluliselt mugavamaks ja tervislikumaks muuta:  • Kõrgusesse reguleeritav töölaud – et töötaja saaks end vahepeal sirutada, on mootoriga varustatud kõrgusesse reguleeritav töölaud lausa hädavajalik.
  • Mugav ja ergonoomiline töötool – kuna veedame enamuse tööpäevast istudes, siis väldib just ergonoomiline töötool tekkivaid lihaspingeid ja seljavaevusi.
  • Randmetugi ja hiirematt – arvutiga töötades hoiavad randmetugi ja ergonoomiline hiirematt käed õiges asendis.
  • Jalatugi – lisaks ergonoomilisele töötoolile on jalatugi hea vahend jalgade väsimuse ja krampide ennetamiseks.

 

Vali kvaliteetsed kirjatarbed

 Pastapliiatseid on poelettidel tuhandeid. Kas teadsid aga, kui suur vahe võib olla kahel pastapliiatsil? Kontoritöös on kvaliteet ülimalt oluline, seetõttu soovitame valida kirjatarbed, mis mitte ei aeglusta, vaid hoopis kiirendavad tööprotsessi. Siinkohal räägime pastapliiatsitest, mis kolmanda lause kirjutamisel streikima ei hakka, klammerdajast, mis igal klammerdamisel kinni ei kiilu jne. Soetades kontoritarbed 1a.ee nutipoest, võid kvaliteedis kindel olla!

Kontori sisustamine on täppistöö, mis mõjutab otseselt iga edasist tööpäeva. Vali kontoritarbed 1a.ee nutipoest ja panusta oma töökeskkonda maksimaalselt. 1a.ee nutipoe kiire tarne tagab selle, et sinu kirjatarvete varud on alati õigel hetkel täiendatud.

 

 

 

 

Vaadatud 433 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi