Kuldne keskiga ihkab krõpsu

25.07.2021 22:35
Kristine Kaasonen Illustreeriv pilt
Kommentaarid
2
Foto:

Majutusasutused ägavad suure tööjõupuuduse käes ning abikäsi otsitakse eriti taga maakondades. Kuna ühel tibil on põhimõtteliselt üks sarnane ettevõte naabermajaks, siis väikene haltuura nädalavahetuseseti on nagu maast leitud raha, sest tubade koristamine konti ju ei murra.

Paketiüritused
Et majutusasutused kriisiajal veidikenegi elus püsiksid ning et sissetulekute rea peal hoida mingeidki summasid, hakkasid paljud pakkuma vastavalt hooajale erinevaid paketiüritusi või väiksematele isikugruppidele suunatud sooduspakkumisi tegema. Ühte sellist paketiüritust pakub ka tibi naaber, kus sümboolse summa eest saab sisehoovi restoranipoolel maha pidada korraliku privaatgrillürituse väiksema seltskonnaga, nii kuni 10 inimest. Aga see oli siis piirangute ajal. Pakett sisaldas sööki-jooki, sealhulgas kusjuures nelja erinevat lihasorti grillimiseks, lisaks  salativalikud ning muud väiksemad suupisted. Tõsi, alkoholi eest tuleb siiski ekstra maksta, aga kuna tegemist on kinnise eraüritusega, siis keelatud ei ole kaasa võtta enda alkoholi ega ka muud snäkki. Paketis sisalduv söögipoolne on rikkalik ja valminud otse restoranikoka käe all, seega nälga seal kohe kindlasti ei jää.

Keskiga jääb truuks krõpsule
Ühel pühapäeval oligi tulemas keskealistest paaridest koosnev seltskond, keda eriti ei näinud huvitavat metskitsešašlõkk, aga kelle tõsiselt eluliselt tähtis küsimus korraldajale oli see, kas nad võivad oma kartulikrõpsud kaasa võtta? Ja ei helistanud mitte üks inimene sellest seltskonnast, vaid helistas ikka mitu  – kõik  “krõpsukriisi vaegnähtudega.”
Kohale jõudes täitusidki tühjad snäkikausid erinevate krõpsumägedega ning grillipidu võis alata. Korraldajas krõpsumäed imestust ei tekitanud, tema ütles, et on juba kõike näinud ja üllatusmomente tema jaoks ei ole. Küll aga nentis ka korraldaja, et menüü ei olnud ju „üllatusmoment“, toidumenüü on eelnevalt külalistega üksipulgi läbi käidud, vältimaks allergiaid ja muud jama ning ta on alati valmis kaasatoodud alkoholiga läbirääkima, ent krõpsumure oli ka tema jaoks esmakordne. Seega, kui juurdunud on siiski keskeal krõpsukultuur ehk kas keskea tippmark ongi eelistamine peokrõpsu korralikule restoranieinele ning siis ehk ka korra kvartalis pimedas teki all nahistamine? Kui see nii läheb, siis ilmselt keskea krõpsukriis küll ei ole see, kuhu sattuda tahaks.Vaadatud 1381 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Rammstein

Ja mina aru saab, et sina tahad minult kröpsu :P

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi