KÜSITLUS: Mida toob Keskerakonna võimult kukutamine pealinnas?

02.04.2024 17:30
Hillar Kohv
Kommentaarid
19
Foto:

Keskerakonna 18 aastat kestnud võim Tallinnas lõppes nii järsku, et paljudel on ehmatusest praegugi suud lahti. Mõned siiski oskavad juba arvata või loota, mida uus koalitsioon endaga kaasa toob.

Urmas Sõõrumaa: „Uued õpilased teiste inimeste elu korraldamisel.”

Sirje Eesmaa: „Üheks komponendiks loodetavasti liikluse normaliseerimise.”

Sirje Põllu: „Usun, et eestikeele õppele ülemineku lõpuks.”

Indrek Tarand: „Kas keegi on võimult kukutatud? Ma pole märganudki! Ehkki kuulsin justkui käiksid kuskil mingid parteilised sehkendamised nimega konsultatsioonid koalitsiooni moodustamiseks.”

Riina Solman: „Loodan, et toob eestikeelse ja eestimeelse linnavalitsuse, kes ei jäta kohta vene propaganda tegemisele. Kes tagab linlastele kindlustunde, et nende toimetulekut uued maksutõusud ei ähvarda. Kindlasti ootavad inimesed stabiilset linnajuhtimist ning tallinlased on selle ka ära teeninud. Kas nelikkoalitsioon suudab seda pakkuda, näitab aeg.”

Hannes Vanaküla: „Ma arvan, et läheb paremaks. Osad mõttetud kulud kaovad.”

Pille Pürg: „Eks seda näitab aeg ,kuid iga nii pikalt kestnud võimuvahetus on tervitav .Seda ka Tallinnas. Keskerakond pikkade võimuloldud aastatega on end praeguseks nurka mänginud ja ootan huviga uusi tegijaid.”

Tarmo Kruusimäe: „Eestikeelse ja eestimeelse linnajuhtimise Tallinnas ja tema allasutustes.”

Jürgen Ligi: „Partei marginaliseerub, aga pealinna juhtimine tuleb Vene maailmast ära Eestisse.”

Aimar Altosaar: „Esialgu segadust, siis loodetavasti vähemalt osalise personalivahetuse ning seejärel rahunemise. Linna muudetakse rohelisemaks.”

Helle Kullerkupp: „Kui tekil on neli nurka ja igas nurgas istub isevärki tegelane, kes tekki enda peale tõmbama hakkab, siis tulemus lõhkine tekk ja keegi kukub upakile.”

Hendrik Toompere: „Ainult head.”

Märt Sults: „Keskerakonna tõusu! Las püüab uus koalitsioon enne kokku millestki leppida.”

Rednar Annus: „Eks näis. Võim peaks olema pidevas rotatsioonis ja veidi ebamugavas positsioonis, siis ta on valija suhtes tähelepanelikum. Eks linnavõimu kontor vajas tuulutust. Seda laia enesepromo jääb vast vähemaks - neid postkastidesse pressitavaid imelikke ajalehti ja ehk läheb me linn riigikeelsemaks.”

Vaadatud 1450 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Asika Asiaat

Ossa miski asiaat kodustes tingimustes.... muljetavaldav!

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi