Küünlamaagia ja loitsud aitavad paremat elu luua

19.03.2020 11:15
Marta Roosipuu
Kommentaarid
0
Foto:

Küünalde põletamine on maagia üks väga oluline osa. Selle juurde ­vastava loitsu lugemine võib tuua ellu imelisi muutusi ja hämmastavaid tulemusi. Muidugi asjasse peab ka siiralt uskuma.

Küünalde puhul on igal värvil oma tähendus ja otstarve. Valget küünalt loetakse universaalseks ja seda kasutatakse nii eraldi kui teiste värvidega koos. Armastuse teemade jaoks tuleb valida punane või roosa küünal, raha jaoks roheline või kuldne, tervist toob sinine ja kaitset annab must.
Küünla suuruse valimisel tuleb arvestada, et paljud loitsud nõuavad küünla lõpuni põletamist ja seega on parem valida pisem-peenem küünal, sobib ka värviline teeküünal. Parimad on käsitöö ja esoteerika kauplustest leitavad puhtast mesilasvahast peenikesed küünlaid, mis sarnanevad traditsioonilistele kirikuküünaldele.
Sellisel puhul arvestatakse valgena kollast värvimata küünalt. Lõhnastatud küünla puhul tuleb jälgida, et see sobiks loitsu eesmärgiga, kuid alati on parem valida lõhnastamata küünal. Näiteks külluse loitsu puhul, kuigi mõlemad küünlad võivad olla rohelised, sobib pigem männi kui piparmündi-šokolaadi lõhn.
Lisaks võib küünalt enne põletamist mõne aroomiõliga võida, ning sellesse märke, sümboleid või sõnu kraapida, kuid ka sel puhul tuleb kindel olla nende sobivuses loitsu eesmärgiga.

Uue alguse loits
Tegemist on lihtsa mitmeotstarbelise loitsuga, mis annab hoogu igale uuele ettevõtmisele, olgu selleks uus töö, suhe või lihtsalt uus peatükk sinu elus. Vaja läheb kaht valget küünalt ja rosmariiniõli.
Määri mõlemad küünlad rosmariiniõliga ja pane need kõrvuti küünlaalusele. Süüta üks küünal ja mõtle vanadele asjadele, mis peaksid sinu elust edaspidi kaduma, keskendu paariks minutiks. Süüta teine küünal ning kustuta esimene.
Nüüd keskendu kõigele, mida sa soovid, et su ellu juurde tuleks. Ole optimistlik, kuid samas jää realistlikuks. Teine küünal põleta lõpuni, esimest võid uuesti kasutada mõne teise loitsu tarbeks.

Külluse loits
See loits toob sinu ellu rikkust ja häid rahalisi võimalusi. Vaja läheb midagi, millega küünlasse sõna kraapida, rohelist küünalt, kaneeliõli, vaniljeõli või -ekstrakti, suurimat käibel olevat münti – 2 eurost.
Kraabi küünlasse sõna rikkus ja määri küünalt kaneeli- ja vaniljeõliga. Aseta münt küünla alusele ja küünal selle peale. Süüta küünal ja lase sel lõpuni põleda. Kui küünal on lõpuni põlenud, võta vahaga kaetud münt ja pane see turvalisse kohta, et see sinu ellu raha juurde tooks.

Jätkub ajakirjas...Vaadatud 340 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi