Mees olgu ikka mõnusalt seksikas ja naine näidaku oma soove välja!

31.07.2022 23:25
Nelli Teataja Illustreeriv foto
Kommentaarid
5
Foto:

TV3.ee saates “5 müüti” käis külas koolitaja Epp Kärsin, kes purustas ühe levinuima müüdi naiste ja suhete kohta.

Epp Kärsin ei nõustu müüdiga, et naiste jaoks on emotsionaalne lähedus olulisem kui füüsiline atraktiivsus.
“Tark mees loomulikult ja, aga see peab kõik olema tasakaalus,” tõdes Epp, et naised ei vali meest ainult intelligentsuse järgi, jättes välimuse täiesti kõrvale.
“See peab olema täiuslikkuse kombo – emotsionaalne lähedus, füüsiline atraktiivsus, kõik need põhiväärtused ja nii edasi, seal on niivõrd palju tahke.”
Meeste jaoks on Epu sõnul jällegi väga atraktiivne kui naine on ise initsiatiivikas.
“Täna on aeg nii palju muutunud, et kui sulle keegi mees on väga sümpaatne, siis julge ise temaga ühendust võtta. Julge talle kirjutada, julge endast märku anda,” julgustab Epp. “Eestis on jätkuvalt ikkagi 68 000 meest vähem ja häid mehi on eriti vähe. Nii et kes ees, sellel on suuremad võimalused… Ära kunagi oma õnne eest kellelegi teisele võimalust anna – hoolitse enda õnne ja armastuse eest ise,” tõdes Epp.
Koolitaja sõnul annab see meestele ka palju enesekindlust, kui naine temaga ise ühendust võtab ja teeb ettepaneku kokku saada. “See ei pea kogu aeg nii olema, et naised hakkavadki nüüd mehi välja kutsuma, aga see annab meie elule värve ja mängu ilu,“ täpsustas Epp.Vaadatud 894 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Ilusa Long

Epp on niii tark!

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi