Mees võrgutas justkui kogemata sõbra naise

03.12.2017 10:20
Mariina Rein Foto: Illustreeriv
Kommentaarid
6
Foto:

Ander ja Janek olid sõbrad juba aastaid, töötasid koos ja veetsid ka vaba aega koos. Oma isiklikust elust nad teineteisele kuigi palju ei rääkinud, kuid neid ühendas nooruse uljus ja ühised peod. Muidugi lisaks tööle.

Umbes korra kuus korraldasid nad suurema peo, vahel pubis, vahel Anderi juures, kes oli saanud vanemate toetuse abiga endale üsna suure korteri osta ja elas seal üksi.

Sõbra särav naine
Selle muretu elu käigus tutvus Ander ka Janeki elukaaslase Elinaga, kauni, hoolitsetud ja seltskondliku naisega. Anderile väga meeldis, et Elina ei sundinud Janekit kodus istuma, vaid tuli ka vahel ise meestega pubisse või Anderi juurde kaasa. Ja paistis neid alati lõbusaid õhtuid nautivat.
Ander oli juba mitu aastat vallaline. Mitte põhimõtteliselt, vaid lihtsalt tema teele polnud juhtunud naist, kellega ta oleks tahtnud end siduda.
Ander polnud Elinasse tegelikult kunagi suhtunud kui lihtsalt sõbra naisesse ja seega sõpra. Elina meeldis talle. Elina oli ju särav ja temaga oli lahe koos olla. Aga ta oli Janeki naine ja sellega see teema lõppes. Oma mõtteis võis Ander aga ikkagi Elinat ihaldada ja seda ta tegi.

Saatuslik suudlus
Ühel peol jäi aga Janek nii purju, et Ander ja Elina otsustasid ta koos koju viia. Nad panid Janeki magama ja jäid elutuppa juttu ajama.
Kulus tund ja pudel veini, kui Elina hakkas rääkima, et ta ei ole just õnnelik koos Janekiga. Elina tunnistas, et teda väga häirib, et Janekil on mitu naissoost sõpra ja tema tunneb end kõrvalejäetuna. Niisugune naine tunneb end kõrvalejäetuna, mõtles Ander. Nii imeline naine! Ta haaras nutva naise enda embusse ja lohutas teda. Tundepuhangu ajal puutusid kokku nende huuled ning Ander tundis, kuidas ta kirele alla jääb. Elina ajas aga selja sirgu ja palus tal pärast suudlust lahkuda.Teise mehe koju
Järgmisel päeval palus Ander kokkusaamist. Loomulikult polnud jutuajamine Anderi peamine eesmärk, sest ta soovis väga Elinat näha ja kas või tema kätt hoida.
Pärast tööpäeva suundus Elina Anderiga kohtuma. Mida rohkem veini kulus, seda enam Janek igatses Elinat taas suudelda ja puudutada. Pärast lõbusat õhtut tahtis Elina koju suunduda, kuid Ander veenis teda enda poole tulema. Juba üsna purjus Elina nõustus ja andis juba koridoris mehe lähenemiskatsetele järele.

Veel kaks pööret
Järmisel päeval tajus Elina, millega ta oli hakkama saanud. Kuid ta ei kahetsenud. Ju siis suhe Janekiga ongi läbi, mõtles ta.
Ander palus, et kui Elina Janeki juurest välja kolib, tulgu otse tema juurde. Elina nõustus, sest uue elukoha leidmine võtnuks aega ja miks mitte hakata elama mehega, kes sulle meeldib.
Elina koliski Janeki juurest ära ja tunnistas üles ka oma armuloo Anderiga. Janek oli nii löödud, et ei tahtnud enam nendest midagi kuulda.
Elina sättis end Anderi juures sisse ja elu paistis ilus.
Varsti aga Elina vaid mossitas õhtuti ning saatis õhtuid mööda veinipokaali taga.
Ühel õhtul töölt tulles leidis Ander Elina kodus väga torssis olekus. Elina ütles, et on kohtunud mitu korda salaja Janekiga, sest armastab teda. Ja süüdistas Anderit, et see nende suhte ära rikkus.
Ander oli šokeeritud. Nii ruttu pudendb kõik käest. Järgmisel hommikul leppisid nad küll ära, kuid kui Ander õhtul töölt koju tuli, oli korter tühi ja Elina läinud Janeki juurde.
Ander oli kaotanud sõbra ja nüüd kaotas ka kallima. Ta otsis endale uue töökoha, sest Janek käitus tööl tema suhtes üleolevalt.

Vaadatud 3044 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
lõtv kumm

Sellest naisest terve küla üle käinud.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi