Miks mu kallim oma naist maha ei jäta?

07.05.2023 23:25
Nelli Teataja Illustreeriv foto
Kommentaarid
7
Foto:

Kui sa loodad, et ühel päeval saab ta sinu omaks, siis sa eksid sügavalt.

Tal on kodus kõik olemas, mida ta vajab
Tal on naine, kes hoolitseb kodu, laste, sõprade ja sugulaste eest, kes teeb talle süüa, koristab jne. Ja siis on tal veel lisaks armuke ehk siis praegusel juhul sina, keda ta vajab mõneks muuks otstarbeks.
Tal on juba naine ja lisaks oled sina, seega on tal kõik olemas ju, mida ta vajab.

Lahkuminek on keeruline
Lapsed kannatavad selle all kõige rohkem. Rahaasjade ja vara jagamine. Ja kõik muud sellega kaasnevad probleemid.
Kui tal on aega, tuleb ta sinu juurde.
Kui ta tahaks, oleks ta juba oma naise maha jätnud.

Ära hakka teda ümber veenma
Kui sa üritad teda ümber veenda ja talle selgeks teha, et ta peaks oma naise maha jätma, siis see ei toimi nagunii. Tema ise saab selle otsuse ainult vastu võtta. Isegi, kui sa annad talle nõu või avaldada survet, ta võib ühel hetkel seda sulle ette heita.

Austa iseennast
Ära anna tema soovidele järele. Näita talle, et sa tunned oma väärtust ja tead oma hinda. Ela oma elu. Tegele oma asjadega.

Ära taha olla tema naisest parem
Isegi, kui ta on õnnetu oma naisega, aga ikka teda maha ei jäta, siis sellel on ka omad põhjused. Selleks võivad olla ühised lapsed, finants, kodune toetus, korraliku isa või abikaasa maine, mida ta hoida tahab, materiaalne mugavus jne.

Uuri välja, miks nende suhe ei toiminud
Mehed tahavad, et neid austatakse, kui mehi. Võib-olla on ta naine liiga palju näägutanud ja tekitanud temas tunde, et ta polegi keegi ja selle tõttu on mees aja jooksul kaotanud huvi oma naise vastu. Seejärel tekita temas tunne, et ta on tõeline mees ja ole ise seejuures naiselikum. Sest mehi ei huvita üldiselt palju naised, kes võtavad kõiki otsuseid ise vastu, kes teevad kõik mehe eest ära, kes ei hinda seda, mida mees nende ja kodu heaks teeb ja kelle jalas on peres püksid.
Seega see pole tähtis, kui palju te koos magate, tähtis on see, et sa tagad talle seda, mida ta kodust ei saa.

Saa temaga sõbraks
Et temast saaks sinu sõber ja et ta hakkaks sind usaldama. Sest tema ja ta naise omavahelise suhte juured on palju sügavamad ja tugevamad, kui sinuga suhtel.
Seega on sul vaja palju aega, et ehitada üles omavaheline hea ja usalduslik suhe.
Ta peab tundma sinuga emotsionaalset sidet. Ta tahab tunda end sinuga turvaliselt ja kindlalt, et jagada sinuga oma lootusi, unistusi, hirme ja kartusi ja tundeid. Ning teadmist, et sa teda alati armastad.
Kui sa oled teda õppinud inimesena tundma, võid sa avastada tema juures külgi, mis sulle ei meeldi ja seega on sul aega üle vaadata, mida sa õieti tahad.

Suhtle ka teiste meestega
Ära hoia temast kramplikult kinni. Mehed tahavad konkurentsi ja rivaale. Ära ainult liiga palju hakka rääkima oma teistest meestuttavatest. Kui ta esitab sulle küsimusi, siis anna mingi kaudne vastus.

Ära ole temast sõltuvuses
Ära ole see, kes esimesena helistab, sõnumit saadab ja ühendust otsib. Las tema tuleb sinu juurde ja omal algatusel. Ta peab seda tegema oma vaba ajast ja oma isiklikel põhjustel.

Vaadatud 1999 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Verzina Veerandtoobine

Alati on häda mõistusega. Nagu selsimees Voogloyul.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi