Miks varjas printsess Catherine mitu kuud oma vähidiagnoosi?

23.03.2024 13:50
NT
Kommentaarid
3
Foto:

Printsess Catherine tegi reedel videopöördumise ja tunnistas, et põeb vähki. Samas lisas ta, et diagnoos anti talle juba jaanuaris. 

Miks Wales’i printsess varema valikkuse poole ei pöördunud ja lasi igasugustel vandenõuteeooriatel vohada? „See on olnud uskumatult raske aeg kogu meie pere jaoks, kuid mul on olnud fantastiline arstide meeskond, kes on mu eest väga hästi hoolitsenud. Olen nii tänulik. Jaanuaris tehti mulle Londonis suur kõhuoperatsioon. sel ajal arvati, et tegu ei ole vähkkasvajaga. Operatsioon õnnestus. Kuid pärast operatsiooni tehtud testid tuvastasid, et tegu on siiski vähiga. Seetõttu soovitas mu meeskond läbida ennetava keemiaravi kuuri ja olen nüüd selle ravi algfaasis,” selgitas ta video vahendusel.

Printsess läbis Londoni kliinikus kõhuõõneprotseduuri 16. jaanuaril. Toona teatas Kensingtoni palee, et edastavad uudiseid printsessi tervisest vaid siis, kui on olulist teavet.

Catherine ütles, et tal ja prints Williamil kulus aega, et oma kolmele lapsele uudis edastada just nende jaoks sobival viisil. Ta on oma lastele kinnitanud, et ta saab iga päevaga tugevamaks. Ta jätkas: „See oli loomulikult suur šokk ning William ja mina oleme teinud kõik endast oleneva, et seda oma lastega selgeks rääkida. Nagu võite ette kujutada, on see võtnud aega.”

Vaadatud 2599 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
EKRE saladuste jälil

Miks kannab Reitelmann oma käekella analoogselt gopnik vatnik puutiniga paremal käel ? Kas tegu süvenenud eneserahuldus - vajadusega ?

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi