Naine abikaasale: "Miks sul naise lõhn peal on?"

10.03.2019 22:25
Mariina Rein
Kommentaarid
2
Foto:

Rando sattus ­mõtlematuse tõttu ­tõsisesse abielukriisi ja rääkis oma sõbrale alljärgneva loo.

Rando ja tema naise Riina kodutülisid Rando joomise pärast sõber teadis, aga neid jäi aastatega vähemaks. Afäär kolleegi naisega tuli aga sõbrale suure üllatusena.
“Esimestel kooseluaastatel häiris Riinat mu pidutsemine väga, ta korraldas kodus stseene ja ähvaradas ka korduvalt mind maha jätta. Mina omakorda lubasin end parandada, aga see ei tulnud mul väga välja. Eks Riina nägi, et ümber kasvatada ta mind ei suuda ja samas ei saanud minust ka alkohoolikut, millega Riina kogu aeg ähvardas. Nädala sees teen ma tööd ja olen korralikult kodus ning peod jäävad reedesse ja laupäeva. Tõsi, vahel on küll nii reedel kui ka laupäeval pidu, sõltuvalt sellest, kuidas sõpradel on raha ja lusti.

Ahvatlev lahutatud naine
Minu õnneks leppis Riina tasapisi sellise eluga. Ma tulin reede või laupäeva õhtul vahel väga hilja koju või ei tulnud üldse, aga ta teadis alati, kellega ma olen ja kelle juures ööbin. Tegelikult on meil ju kogu aeg hea suhe olnud ja ma julgen öelda, et me armastame teineteist.
Ühesõnaga kulges elu juba päris hästi. Siis aga läks üks meie sõpruskonna abielupaar lahku ja mees kolis Tallinnast ära ühe naise juurde Tartusse. Tema ekskaasa Kätlin jäi üksi.
Kätlin on vormikas ja ahvatlev naine ja samas ka hea semu. Ta oli sageli meie seltskonnas olnud koos oma mehega, aga nüüd hakkas käima üksi. Tal ei olnud ju esialgu muud seltskonda.Ta ütles, et ei otsi ka, sest meiega on nii lahe.
No ja läks kuidagi nii, et ühel reede õhtul istus Kätlin pubis minu kõrvale ja ma tundsin ta reit enda reie vastas, tihti toetus ta lisaks eelnevale oma rindadegamu käsivarre peale võttes üle minu midagi laualt. Kui ta abielus oli, siis ma ei vaadanud teda kunagi niimoodi nagu nüüd. Ma tõsiselt tahtsin teda, sest ta oli nii ahvatlev.

Naise magus lõhn
Kui oli juba päris hilja, ütles Kätlin vaikselt, et ta hakkab koju minema ning küsis, et kas ma ei lähe veel. Ütlesin, et saadan ta koju. Hakkasime kohe tänaval taksot oodates suudlema.
Kätlin oli tütre isa juurde saatnud ja viis mu enda juurde. Me veetsime uskumatu tunni. Mu jalad lausa värisesid all, kui riietuma hakkasin ja koju liikusin.
Sõitsin taksoga koju, pesin hambad ära ja heitsin naise kõrvale magama. Riina keeras äkki näo minu poole ja küsis karmilt: “Mis lõhn see on?”
“Mis lõhn?” imestasin mina.
“Su kehal on tugev naise lõhn juures,” ütles tema.
Äkki lõi mul pea selgeks, et Kätlin on ju kuulus oma magusa lõhna poolest. See on muidugi üsna kuulus kaubamärk, aga enamiku jaoks kuidagi liiga magus. Ilmselt ta mehele meeldis see, ja sellepärast ta seda kasutas. Sellest oli vahel seltskonnas räägitud, nii et Riina oli seda kuulnud ja ta oli ka ise seda lõhna tundnud.
Ma ütlesin, et, ah jaa, kui lahku läksime, siis Kätlin kallistas kõik mehed läbi.
“Ja sinul võttis riided seljast ja kallistas siis?” küsid Riina vihaselt.
Ta nuusutas mu rinda, kaenlaaluseid ja kõhtu ja ütles, et igal pool olevat selle Kätlini lõhna. Mina vaidlesin vastu.Tüli ei lakanudki
Me vaidlesime oma tund aega. Läksin elutuppa, tema tuli järele ja loetles mulle lisaks truudusetusele igasuguseid teisi süüdistusi. Mina jäin endale kindlaks ja keerasin diivani peale magama.
Küll ma püüdsin Riinat järgnevatel päevadel veenda, et me ju ainult kallistasime Kätliniga. Aga tema ei uskunud. Küsisin oma tolle õhtu kaaslastelt, kas Riina on neilt midagi üritanud välja pinnida, aga seda ta õnneks ei olnud teinud. Ju arvas, et sõbrad ei reeda mind. Sõbrad tegelikult ei teadnuki ju midagi.
Edaspidi oli meil kõik valesti: abielus mees ei lähe niimoodi kodust ära, äsja lahutatud naine ja lapse ema ei käi niimoodi meestega pidutsemas ja pärast ei aele võõraste meestega. Mina jäin endale kindlaks, et me ainult kallistasime ja lõhn jäi sellest külga. Kuigi ega ma ise ka seda ei uskunud, et lõhn nii kergesti ja lühikase ajaga ja veel keha külge jääb.

Mitu kuud jama
See kestis mitu kuud. Igal õhtul, kui ma koju tulin, astus Riina minu juurde, tõmbas ninaga üle ja ütles väljakutsuva irooniga: “Noh, kas täna ei kallistanudki Kätliniga?”
Nüüd on sellest pool aastat möödas. Me oleme Riinaga ikka koos ja olukord on rahulikum, aga tema suhtumine minusse ei saa vist kunagi enam endiseks.
Kätlin leidis üsna pea endale noorema mehe, nii et õnneks mul pole enam võimalust temaga kokku saada. Või pigem ikka kahjuks, sest võiks ju saada küll.

Vaadatud 1466 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Tõnn

Oleks võinud Kätlini juures ennd enne koju minekut puhtaks pesta,poleks lõhnasid olnud.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi