Netiühenduse paigaldaja: pakutud on seksi ja narkot, isegi peksa on lubatud anda!

13.04.2024 13:30
Margarita Müntze
Kommentaarid
10
Foto:

Aastaid digilevi tehnikuna töötanud Raido meenutab muiates naljakamaid ja ka tõsisemaid vahejuhtumeid, mis tal klientide kodudes seadmeid paigaldades aeg-ajalt ette tuli.

„Iga juhtum oli erakordne ja hommikul tööle minnes ei teadnud sa kunagi, millise inimese juurde sattud. See oli muidugi omamoodi põnev, aga pikapeale ka väsitav, sest issanda loomaaed on tõesti suur," kinnitab Raido ja toob mõned põnevamad seigad välja.

Üks pakkus ja teine nõudis seksi
„Seksi on kokku tegelikult kahel korral pakutud, ühel korral nägi see pigem nõudmise moodi välja Tegemist oli pealtnäha täiesti tavalise liitumislepinguga, mis hõlmas ka paigaldust. Ei osanud sellelt väljakutselt küll midagi sellist oodata...
Kummaline muidugi tundus see, et daam oli päeval kella nelja ajal ikka või alles öösärgis ning üllatavalt lahke, tegi teed ja söötis küpsiseid sisse - selline tõeliselt flirtiv üksik naisterahvas. Muudkui uuris, kas ma olen vallaline ja milline muusika mulle meeldib. Minu hinnangul oli ta ka kerged julgusenapsud kah sise vändanud.
Igatahes, kui seadmed olid paigaldatud, küsis ta mult otse, et kas ma taga armastust tahaks jagada, ennast samal ajal juba lahti riietades. Olin sedavõrd ehmunud, et korjasin juhtmed kokku ja kadusin," naerab Raido vahejuhtumit ning lisab, et järgmine kord ta enam nii kergelt ei pääsenud."

„Kord oli samuti tavaline digiboksi paigaldamise väljakutse ning kui seade paigaldatud, küsis klient, kas ma saan talle teleri ka kruvidega seina peale panna. Kuna järgmise väljakutseni oli aega, siis paigaldasin teleri kiirelt ära ning lahkusin.
Paar päeva hiljem sain kõne tundmatult numbrilt, võtsin vastu ja teisel pool toru rääkis naisterahvas, et ma olin talle televiisori seinale paigaldanud, aga see oli eile alla kukkunud. Et tulgu ma nüüd vaadaku üle, kuidas ma kahjud korvan.
Kuna mul oli vaba päev, siis läksin vaatama, mis toimub. Sisenedes naisterahvas lukustas ukse võtmega ning ütles, et pean kahju lunastama vahekorras olemisega või muidu ta kaebab mu peale. Õnneks lahenes olukord siiski ilma seksiorjaks olemiseta ning kaevatud ei ole ka mu peale kordagi. Seda, kas telekas ikka ise seinalt alla kukkus, ma teada ei saanudki. See oli ikka päris korralikult tüüblitega kinni," naerab Raido.

Joodikute korter
„Peaaegu kolmel korral sattusin ikka ühte ja samasse korterisse, kus elasid joodikud. Ei tea, kust nad raha võtsid, aga tehniku eest neil maksta igatahes oli. Probleemid olid tegelikult halenaljakad: digiboksi olid "patareid" tühjad, kaabel oli seinast väljas ning viimasel korral tunnistas pererahvas, et tehnikuga on alati lõbus ning nad kutsusid lihtalt seltskonda juurde, kellega koos alkoholi tarbida. No mis sa teed sellistega," muigab Raido. Lahkesti pakutud viinad ja plastmasspudelites õlled jättis tehnik siisk puutumata.

Kas sa pjeksa tahad?
„Juba uksel nõudis maikat kandev ja higi järgi haisev klient, et ma temaga vene keeles suhtleksin. Kuigi mu vene keel on peaaegu olematu, saime kuidagi siiski hakkama, aga kogu aeg saatsid mu tegemisi venekeelsed roppused ja sõim. Nii palju ma sain aru - klient nõudis, et „tšuhnaa" (vene k halvustv tähendus eestlase kohta - toim) talle kiiremini tema emakeelsed kanalid paigaldaks.
Vahepeal rääkis midagi poliitikast ning sõimas mind jällegi tšuhnaaks, kes ei suuda talle hea dnetti ja  õigeid kanaleid paigaldada, kuigi ta on selle eest maksnud. Probleem oli peamiselt selles, et telekas ei suutnud vaikimisi venekeelset pealelugemist meelde jätta ja klient pidi ise iga kord venekeelse pealelugemise käsitsi peale panema, sinna ei olnudki midagi teha, see oli teleka eripära," kinnitab kogenud tehnik ja lisab, et mis sa sellisega teed. Lõpuks tulid peremehe suust ka esimesed eestikeelsed sõnad: "Kas sa pjeksa tahad?". Õnneks oli see jutt mõeldud hüvastijätuks, viisakad inimesed ütlevad siis "nägemiseni" või "head aega".

Lõbus noorteseltskond
„Reedeõhtustest väljakutsetest võis alati kõike oodata. Kella seitsmene väljakutse pidutsevate noorte korterisse ei saa lihtsalt ilma mingisuguse kõrvalseigata lõp­peda, nii ka tookord, meenutab Raido ning jätkab: "Ilmselgelt käidi rõdul midagi suitsetamas ja ei läinud kaua aega, kui üks noormees küsis, et kas tulen teen ka mahvi? Muidugi mõista ma keeldusin. Suitsumehed olid väga rahulikud ja arutasid õhinal, millist sööki tellida. Aga kui ära tulin, suruti veel õllepudelgi kaasa. Kuna see oli kinnine ja hea kraam, siis tolle ma kaasa võtsin." meenutab Raido lõbusat seltskonda.

Vaadatud 4959 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Hei, Raido!

Loe mu küsimus hoolega läbi ja vasta? Mille kuradi pärast on minu androidtelekale vaja mingit lisavidinat, digiboksi? Sest kui olen TV teenusepakkujatelt küsinud, siis tuleb nagu koorilaulus, "ei, see on paketi sees, eraldi tavalist interneti paketti pole võimalik tellida"! Ime siis, et sellised tümikad on tehnikud, kes elu nautida ei oska! Keppigu oma digibokse!

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi