Paarivahetusseksis ruulib naiste tahe

14.03.2024 05:40
Marta Roosipuu
Kommentaarid
32
Foto:

Väike ülevaade prak­tilistest kogemustest. Mida sa peaksid teadma, enne kui lähed kaaslasega svingerdama, et lõbus seksi­seiklus elu tükkideks ei lööks.

Kui oled jõudnud arusaamisele, et tahaks minna svingerdama, siis pead mõtlema läbi, mida sa tahad.
Võib-olla praegu sina ja su partner mõtlete, et jah, kui see svingerdamine ei ole vanad inimesed hommikumantlites vahtimas, mida sina ja teised teevad, siis tundub küll põnev, kuid päris nii see ei ole. Olgu siis svingerklubisse minek abikaasaga, oma erilise teise poolega või seksisõbraga, kellega kohtusite Tinderis, on siiski mõned asjad, mida sa peaks teadma, enne kui sukeldud vallatustemaailma.

Tee kindlaks, et mõlemad olete samas peatükis
Juba see tundub imelik, kui te lähete näiteks välja ööklubisse või dringile ja sina oled mõelnud, et teeks väikese lõõgastuse, aga su partner tahab õhtust võtta kõik, mis võimalik. Siin võivad tekkida erimeelsused. Nüüd aga svingerite peole minnes korruta see kümnega...
Tüli selle üle, et sa klubist varem lahkusid on üks asi, aga vaielda ja kakelda selle üle, et sa tegid võõrale tema silme all suuseksi, on juba hoopis keerulisem lahendada. Võib-olla talle see ei meeldi. Need piirid tuleb paika saada.

Pane reeglid paika, aga arvesta, et need võivad muutuda
Kui te olete jõudnud arusaamale, et lähete klubisse samadel eesmärkidel, tuleb siiski reeglid väga selgelt kehtestada. No näiteks sellised hirmuäratavad reeglid, nagu et ka suudlemine on okei ja käega tegemine ka või kuhu maani lubatakse kummalgi poolel minna. Kuigi kaalul on palju ja tähendab enamat kui 7 minutit taevas, siis need reeglid võivad ka muutuda, olenevalt sellest, kui mugavalt end tunnete.

Mine klubisse kõigepealt
Mõtle, et kui teil tuleb tahtmine vallatusi teha, siis esimeseks korraks oleks soovitav leida selline klubi, kus käivad svingerid koos, selle asemel, et otsida kuskilt jututubadest või saitidelt mõnd paari, kellega võiks midagi enamat võimalikuks saada. Klubis on turvaline keskkond, teised svingerdamisehuvilised ja palju kumme. Nii et kui olete partneriga suhtes, siis küsimusele, kuskohast leida svingerdamiseks teine paarike, kas klubist või internetist, siis viimane vastus on alati vale.

Peaksid olema sotsiaalne
Paljud, kes lähevad esmakordselt klubisse, kurdavad nagu kooliekskursioonil või klassiõhtul, et seal on kambakesed eraldunud ja teid ei võeta kampa. Kuid siin ei ole populaarseid õpilasi ja keegi ei tule svingerklubis ilmselt ütlema, et teid me mängu ei võta, kui te viisakalt lähenete. Olge ise aktiivsemad. Loomulikult on lihtsam suhelda juba tuttavate inimestega, kuid minge öelge tere ja te olete üllatunud, kui ruttu ja kui lähedaseks võib saada.

Mine kohale varakult
Minnes kohale kainena, kui teised on juba vindised, ei ole kõige meeldivam. Kuid minnes peole siis, kui teised on juba seksimisega alustanud, võib olla veelgi kummalisem. Mine varakult kohale, tutvu koha ja inimestega rahulikult. Paljud klubid pakuvad sulle tuuri koos asjatundliku töötajaga, kelle käest sa võid küsida kõike.

Ära pinguta joogiga üle
Tead mis on jube tunne? Fantaseerides terve nädala kolmekast ja nädalavahetusel jõudes punkti, kus see oleks võimalik, aru saada, et oled liiga purjus selleks, et seda teha. Jah, sa võid vajada väikest julgustavat napsi, kuid ära üle pinguta. Keegi ei taha seksida purupurjus inimestega.

Ootused olgu realistlikud
Isegi kui te olete saavutanud partneriga kokkuleppe, et juhtugu mis tahes, ei ole siiski garanteeritud, et kõik, mida te oma fantaasiates olete ette kujutanud, ka teoks saab. Kunagi ei tea, kas läheb päri­selt orgiaks ja kas leiate paari, kes teile mõlemale sümpatiseerib ja kellega võiks kaugemale minna jutuajamisest. Ja muidugi, olge kannatlikud, sest asjaks läheb tavaliselt alles pärast südaööd ja oleks nõme, kui te enne lahkute, sest teil on igav, et midagi erilist ei toimu.

Luba naisel juhtida
Mehed, see on soovitus teile, et kui te juba olete leidnud naise, kes mõtleb sellele, et võiks teha kolmekat või minna sinuga svingerklubisse ja lubada sul seksida ka teistega, olete te juba võitnud. Ära survesta naist. Samuti nagu ei tasu sundida naist tegema asju, mida sina tahad näha, et ta teeks, ei tasu sul olla liialt õhinas. Pigem lase naisel otsustada ka seda, mida sa võid teha ja teie suhe kestab. Svingerite maailmas on naised need, kes annavad rohelise tule, nii et ole ootel ja kannatlik.

Vaata enne, siis otsusta
Sa võid ju lugeda siin nõuandeid ja teha suure eeltöö internetis ja pornosaitidel, aga tegelikkus kujuneb ikkagi selliseks nagu ta kujuneb ja seda me ette ennustada ei oska.
Minge esialgu kohale mõttega vaadata, mis toimuma hakkab ja siis otsustage, kui kaugele oma fantaasiate ja tegevustega lähete. Tunnetage, kas te sobite sellesse keskkonda ja seltskonda. Ei ole ka midagi hullu, kui te ei osale. Pange kõik oma reeglid paika, ja vaadake, kuhu see tee viib.
Ka pärast pidu tasub omavahel arutada, et mis meeldis ja mis oli vastuvõetamatu või mis oleks võinud teisiti olla.
Kui te saate neist asjadest omavahel vabalt rääkida, võib edaspidi svingerdamine teile meeldivaks kogemuseks osutuda. Iga kord tuleks reeglid ja piirid üle täpsustada, sest iseensest mõistetavalt need kuhugipoole ei nihku. Nagu igas suhtes, nii ka svingerdamises – see ei toimi, kui te omavahel ei suhtle. Pärast pidu asjad lahti rääkida, on vaat´ et kõige olulisem selle kogemuse juures, sest nii usaldus kasvab ja järgnevad kogemused võivad olla taevalikud.

Vaadatud 11101 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jan

Ikka see kindel pauk!

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi