Paistab, et suhe triivib lõpu­sadamasse...

19.03.2023 23:25
Nelli Teataja Illustreeriv foto
Kommentaarid
5
Foto:

On märke, mille abil on võimalik teada saada, et su suhe on läbi saamas. Kui mõni inimene eelistab ignoreerida ja silmad sulgeda, siis teiste jaoks on see märk, et aeg on tegutseda. Kui su kaaslane peaks sulle ütlema midagi sellist, võid sa kindel olla, et teie suhe on ohus.

„Ma vajan natuke aega iseendale.“
Kui mõne tüli või jutuajamise käigus su kaaslane korraga ütleb sulle, et tal on vaja aega iseendale, siis ta ka mõtleb seda. See tähendab, et ta tahab sinust natuke eemal olla. Ta ei taha olla sinuga nii palju koos, ta ei tunne ennast hästi ja vajab aega, et oma tunnetes selgusele jõuda. Et teie suhte üle järele mõtelda. Oluline on ära märkida, et me kõik vajame vahel aega iseendale. Kui aga kuuled seda lauset pea iga päev, siis tasub muret tunda.

„Me peame aja maha võtma.“
Kui teine inimene tunneb, et see suhe areneb liiga kiiresti tema jaoks ja tahab aega maha võtta, võib see olla märgiks, et ta kardab end sinuga rohkem siduda. Kui inimene on armunud, siis ta üldiselt tahab, et asjad liiguksid edasi. Kui su suhe areneb kiiresti ja korraga tahab su kaaslane aega maha võtta, võib see olla märgiks, et tal on vaja oma elu üle järele mõtelda.

„Sa väärid kedagi paremat kui mina.“
See on kindel märk, et su kaaslane üritab sinust lahti saada, katsudes sulle selgeks teha, et te pole teineteise jaoks loodud ja ilma temata oleks sul palju parem.

„Ma ei arvanud, et sa oleksid tulla tahtnud.“
Kui su kaaslane hakkab ilma sinuta rohkem väljas käimas ja tegema plaane ilma sinuga läbi arutamata, siis on ka see märk sellest, et sa teda enam ei huvita. Ilmselt otsib ta võimalust, kuidas sinust lihtsalt eemal olla.

„Ma praegu ei viitsi.“
Kui su kaaslane ei taha enam füüsilist lähedust sinuga, kui ta on kogu aeg tujust ära ja väsinud või tõrjuv, on ka see märgiks, et ta ei taha sinuga koos olla.

Vaadatud 5420 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Süda kõvaks

Nii nagu Tölbart lahutas Yana Linnust tuleb ka siin lahutada. Resoluutselt.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi