Paparatso: Kuidas elab meie diiva Ita Ever?

08.11.2020 23:20
Nelli Teataja
Kommentaarid
2
Foto:

Nelli Teataja uuris, kui jõukalt elab Eesti teatri grand old lady Ita Ever (89). Kinnistusraamatu andmetel on Ita Everil  J. Sütiste tee kortermajas 2toaline korter, millel ruutmeetreid 43,5.

2014. aastal pälvis Ita Ever Eesti meele­lahutusauhinna elutöö eest.
Näitleja Ita Ever tunnistab, et tavaelus häirib teda kohutavalt inimeste osavõtmatus ja ülbus. Rollipakkumiste suhtes tunneb Ever, et aitab – ta mängib need etendused ära, mis tal on.
“Kõige suurem elamus on see, et minu lapse­lapsel sündisid kaksikud – tüdrukud mõlemad. Kaarin ja Helmi. See oli erakordne rõõm meile kõigile, iseäranis minule,” rääkis Ita.
1953. aastal tutvus Ever Eino Baskiniga, kellega abiellus samal aastal. 1954. aastal sündis Eino Baskini ja Ita Everi poeg Roman Baskin (1954–2018), kellest sai lavastaja. Ita Ever on elanud koos lavastaja Ilmar Tammuriga. 1959. aastal lahutas Ever oma abikaasast Eino Baskinist, kellest oli juba kaks aastat lahus elanud. 1960. aastal tutvus Ita Ever näitleja ja lavastaja Gunnar Kilgasega, kellega oli koos kuni Kilgase surmani 2005. aastal.
Hetkel taastub Ita Ever arstide järelvalve all insuldist. „Vanaemal oli insult… väike insult. Olukord on stabiilne, kuid ta on haiglas arstide järelevalve all,“ sõnab Alfred Baskin.Vaadatud 2597 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
anita

jah palju ja tugevat tervist sulle ita -ilse ever , oled väga tubli ,ja hakkaja sa saad ju kõigega hakkama. arstid ja masinad on ka omal kohal.väga tore ,et sündised väikesed kaksikud.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi