PAPARATSO: millisesse kodukesse maanduks Brüsselist ära kamandatud Ansip?

09.02.2024 14:15
NT
Kommentaarid
6
Foto:

Andrus Ansip sai hiljuti Kaja Kallaselt "surmasuudluse" ehk kirja, milles seisab dramaatiline ettepanek mitte kandideerida Reformierakonna nimekirjas järgmistel Euroopa parlamendi valimistel. Kuhu Andrus siis maanduks? Vaatame järgi!

Europarlamendi liikme brutokuupalk on pisut üle 10 tuhande euro. Selle eest võib lubada endale nii mõndagi ja tuleb välja, et üht-teist on ka lubatud. Ansipi kodu on Tartus Tammelinnas, Tamme puiesteel asuvas eramajas. Maja ehitati aastal 1924. Maja on seitsmetoaline, ruutmeetreid on kokku 286 ning selle turuväärtus on ligi 300 000 eurot. On näha, et väärika maja eest on hoolitsetud sugugi mitte vähese liiduraha eest.

Koos naistearstist abikaasa Anuga kuulub Andrus Ansipile ka korter Tallinna kesklinnas Filmi tn 6/Bensiini tn 5. Korter on kahetoaline, veidi enam kui 50 ruutmeetrit suur ning selle turuväärtus on 150 000 eurot.

Andrus ja Anu Ansipil on kolm tütart: Reet, Tiina ja Liisa. Andrus Ansip teeb regulaarselt jalgrattatreeninguid. Ta on korduvalt läbinud Tartu rattamaratoni põhidistantsi. Aprillis 1996 sattus ta jalgrattaga sõites laupkokkupõrkesse sõiduautoga. Talle tehti 11 tundi kestnud operatsioon ja ta oli kolm kuud voodihaige.Taastumine võttis aega 14 kuud.

 

Vaadatud 1733 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jan

Hõbemütsi mees tuli vetevallast tampis türa vastu kallast, vot nii olevat teinud Raul teadis pasundada!

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi