Paparatso uuris, kus peagi suurt juubelit tähistav Anu Välba oma eraelu varjab

20.04.2024 18:50
Nelli Teataja
Kommentaarid
19
Foto:

Peagi oma suurt viiekümnendat juubelit tähistava tele- ja raadioajakirjaniku Anu Välba kinnisvaraportfell sisaldab korterit Tallinnas,Vase tänaval.Korter on 2 toaline millel ruutmeetreid kokku 50,7 Anu Välba töökoht - Eesti Rahvusringhääling asub kõigest 200m kaugusel.

Anu Välba on koos Marko Reikopiga juhtinud telesaateid "Terevisioon" (2001–2006), "Paar" (2006– 2009) ja igaõhtust magasinisaadet "Ringvaade" Alates 2015. aastast juhib Välba Eesti Televisioonis endanimelist autorisaadet "Hommik Anuga", mis on eetris pühapäevahommikuti. Välba on korduvalt valitud parimaks naissaatejuhiks televisioonis.15. augustil

2013 sündis Välbal poeg Karl. Üle 20 aasta teleajakirjaniku leiba maitsnud Välba on enda eraelu uksi üsna harva paotanud: "Minu isik ei ole nii oluline. Ma olen lihtsalt vahendaja. Ma ei ole selline isik, kes peaks millestki arvama - minu töö on lihtsalt vahendada inimesi. Ma ise ei muutu lisaväärtuseks seal vahel. Seetõttu ei pea ma oluliseks enda isiku suurt eksponeerimist," rääkis Välba. "Kõik mis puudutab minu era- ja isiklikku elu, ma tõesti hoian endale."
Samas tunnistab ta, et teletööd on tahtnud kogu elu teha. "Näitlejaks saamise julgust mul ei olnud." Teleajakirjaniku sõnul on tema ameti puhul oluline see, et ei minda eetrisse mitte ennast nautima, vaid midagi uut ja põnevat leidma.

Möödunud reedel paotati siiski natuke tema eraelu uksi saates "Ringvaade". " Ta avaldas Reikopile, et on väga halb toidu tegija. Marko uuris Anult muu hulgas seda, kui palju sunnib Anu 10-aastane poeg Karl teda süüa tegema. „Muidugi ma teen süüa. Minu laps on väga tore laps, tema sööb kõike. Eriti tema armastab liha süüa, mida mina just ei armasta,“ ütles Anu ja lisas, et on pojale valmistanud ka lihaga toite. „Ainuke asi, mida ta tõesti ei söö, mida ma teen kogu hingest ja kogu väega, on kanapasta. Seda ta sööb kodu lähedal kohvikus. Ütleb, et see on väga hea seal ja et ema, palun ära sina kanapastat tee,“ rääkis Anu. Ahjupasta, hautatud liha ja jõulupraad pidid lapsele aga meeldima.

Lisaks uuri Marko ääriveeri, kas Anul on ka nii-öelda keegi, kellega koos vaikida. „On. Kõik asjad saan ma vaikida ja ma saan rääkida ja kõiki asju teha. Aga aja jagamisega on mul suuri probleemi,“ sõnas Anu ja lisas, et töötab selle kallal.

 

Vaadatud 9307 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
sitaauk

siiani valutab

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi