Peeglimaagiaga saab luua harmooniat

13.08.2019 17:00
Kalev Kuusik
Kommentaarid
0
Foto:

Peeglitega saab "ravida" mitmeid ruumiprobleeme nii nagu tuulekellade ja muude feng shuis kasutusel olevate elementidega.

Oluline on aga see, et kasutaksid neid õigesti, muidu võivad need soovitule hoopis vastupidise efekti anda. Kuidas peeglid interjööris ruumi kasuks tööle panna ja saavutada peeglite abil positiivne mõju?
Kasuta täismõõdus peegleid, millest näed end kogu pikkuses. See loob mulje terviklikkusest iga kord kui end peeglist näed. Väikesed või plaatidest või väiksematest fragmentidest koosnevad peeglid loovad lõhutud mulje.
Kasuta peegleid kohtades, kus need toovad ruumi valgust ja liikumist. Näiteks suuremõõduline peegel pikas pimedas koridoris tõmbab sinna energiat ning aitab sellel mööda su kodu laiali levida.
Riputa peegleid kohtadesse, kus neist peegelduvad ka ilusad vaated õueruumile. Sellega laiendad õueruumi ning tood ka siseruumidesse looduse tervislikku chi energiat.
Aseta peegel seinale, mis on sinu kodu puuduva bagua piirkonna piiriks (näiteks kui sinu suhete piirkond jääb naabri korterisse). See aitab ruumi visuaalselt laiendada ja loob sümboolselt puuduva ruumi.


Jätkub ajakirjas...Vaadatud 414 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi