Robert Antropov: „Tasakaalu kadumine viibki surmani..."

12.08.2018 19:30
Hillar Kohv
Kommentaarid
0
Foto:

Robert Antropov, kas teie nime puhul on midagi müstilist, mis on elu mõte ning milline elu võib meid ees oodata?
Teadmata ajaloolist- filosoofilist tähendust, täisnime Robert Antropov olen alati oma teadlikus elus lühendanud südamelähedaks Ra (ra) sümboliks. Alles hiljem sain teada et Ra oli ca 25 sajandil e.k Vana-Egiptuses päikese jumal ehk elu, valguse ja rõõmu pühak. Neid väärtusi püüan ka oma elus kanda. Teiseks, Ra järgi loodud maailm koosneb kolmest osast: taevast (sky), maa (earth) ja allmaa (underworld), millega olen ka ise nõustunud, kuigi pole usuinimene. Kolmandaks, Ra on filosoofiline ja füüsikaline mõiste, mis tähendab detsentraliseeritust, hajuvust, vabaliikumist.
Selle vastandiks on Ar – ligitõmbamine, ühendamine ehk gravitatsioon (gravitas). Need on mu isa ja poja nime esitähed. Ra ja Ar tasakaalustab O, mis on harmoonia. Minu mõistes see on pere ja lähedased, kes kõik peavadki alati kokkuhoidma.
Tasakaalu kadumine viibki surmani. See on filosoofia üks põhireeglitest. Arvan et sellega ma vastasin küsimustele mis on elu mõte ja mis elud võivad meid ees või taga oodata.

Mida arvate ufodest ehk tulnukatest ning kas olete nendega kokku puutunud?
Tulnukatega on ka kõik “lihtne”:) Kaasaegne teadus teab 4-mõõtmelist süsteemi, sellest 3 on ruumkoordinadid (3D) ja neljas on aeg. Aastatuhandeid tagasi näiteks aarialased kasutasid 6- ja koguni 9 mõõtmelist süsteemi. Kes teab milliseid koordinaate kasutavad meist aastatuhandeid või miljoneid eespool olevad maailmad. Me näeme ja teame ainult 5% kogu universumi mateeriast ja kindel on, et elu on mitmekesine ja keeruline ning oli, on ja jääb, muutub ainult tema sisu. Lõpetuseks – naljakas juhtum, kui rumalusest küsisin kunagi Egiptuses olles “miks vaaraod elasid templites Luksoris, aga ennast matta lasid Kairo püramiidides?” ja vastus oli et need olid erinevad vaaraode dünastiad ja elasid nad ligi kümne tuhande aasta jooksul ! Siit mõte: kui mõttetult lühike on ühe inimese elu ja samas kui palju elus meil on teha ning seejuures, nagu ütles üks tuntud klassik: “Tuleb elada nii et pärast poleks piinavalt valus mõttetult elatud aastate pärast...”Vaadatud 674 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi