Sahin: Juhan Parts ja Ken-Marti Vaher küsisid peo jaoks miljon eurot

03.12.2017 10:30
Nelli Teataja
Kommentaarid
5
Foto:

Juhan Parts töötas kaua selle nimel, et Luxembourgi Euroopa Kontrollikotta tööle saada. Kui Kersti Kaljulaidi presidendiks tuleku järel tool vabanes, avaneski kauaoodatud võimalus. Nüüd juba ka Ken-Marti Vaheri jaoks, kelle Parts staabiülema kohale kaasa võttis.

Nüüd võis õige elu alata! Õige pea leidsid tublid mehed eelmise vahetuse tööst olulise puudujäägi. Nimelt olid kontrollikoja liikmed aasta tagasi ära unustanud tähistada asutuse 40-aastaseks saamist. Parts ja Vaher olid kohe valmis viga parandama ning taotlesid miljon eurot (sic!) „to entertain the members of the Court" ehk siis liikmete lõbustamiseks. Hea lobitöö tulemusena läks see taotlus ka läbi.
Ühe nende tegevust jälginud sealse mehe kommentaari kohaselt läks asi peatselt veel lõbusamaks. "Vana korra laristamise, keskaafrikaliku korruptsiooni ja Stenbocki maja snuukerilauaga" maadelnud mehed avastasid, et nad on sattunud mitte metsatöödele, mis seljalihaseid tugevdab, vaid hoopiski istuvale ja tervist kahjustavale tööle ning nende meditsiiniteenistus nõuab selle karjuva tervisekahju ennetamist.
Niisiis soovisid Juhan ja KenMarti endale uusi, imelisi ja elektrilisi pinke. Asi läks hääletamisele ja ränka väsitavat tööd tegevad mehed oma toetavad elektritoolid ka said. Muu laristamise vahele mahtusid 716 eurot ja 10 senti tükist maksnud isetekohad kenasti ära.Vaadatud 1801 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
tiit

EGA see lennu taadi(NIKOLAEVI) loodud noordebänd LOODIGI EESTI RIIGI HÄVITAMISEKS???

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi